ZORGANIZUJ SIĘ – Nowy Rok, Nowe Wyzwania

30 Gru

Stary roczek zbliża się ku końcowi. To dobry czas na podsumowania, ale także patrzenie w przyszłość, na nowy 2016 rok. Ostatnie dwanaście miesięcy było dla mnie przełomowym okresem. Przede wszystkim dlatego, że zamieszkałam w moim wymarzonym mieszkanku, z ukochaną osobą, która zmotywowała mnie do założenia własnej strony internetowej. To właśnie dzięki temu, pod koniec sierpnia 2015 roku powstała ARCHISTACJA. Oprócz tego zdarzyło się wiele innych, wspaniałych rzeczy. Zeszły rok był dla mnie naprawdę dobrym okresem. Czasem rozwijania pasji, dorosłych decyzji, dojrzałego postępowania. Tyle fajnych rzeczy się zdarzyło, tyle pięknych chwil, trudnych wyborów i niesamowitych przeżyć.

Co będzie dalej?

Nie chcę czynić sobie konkretnych założeń, bo noworoczne postanowienia maja to do siebie, że najczęściej nie potrafimy w nich wytrwać. Przeróżne plany i ciekawe projekty chodzą mi po głowie. Nie będę na razie o nich Wam mówić. Chciałabym jednak podzielić się tym, co będzie działo się u mnie w przeciągu następnych sześciu miesięcy.

Kolejny rok to dla mnie bardzo trudny czas, szczególnie jego pierwsza połowa stanie się dla mnie niesamowitym wyzwaniem. Będzie wymagać ode mnie bardzo skutecznej organizacji czasu. Jako, że za pół roku mam zamiar zostać Panią Inżynier Architekt, czeka mnie naprawdę dużo pracy. Projekt inżynierski pochłonie większość mojego czasu. Poza tym od kilku miesięcy, w co drugi weekend, uczęszczam do szkoły. Kształcę się w kierunku dekoratora wnętrz. Temu również będę musiała się poświęcić. Nie mogę też zostawić moich uczniów, którzy przychodzą do mnie na lekcje matematyki. Ich postęp w nauce bardzo mnie cieszy i pragnę poprowadzić ich do końca. By tego wszystkiego dokonać, będę musiała ograniczyć czas, który poświęcam na bloga (a pomysłów coraz więcej 😉 ). Bardzo chciałabym zachować ciągłość i publikować artykuły co 2-3 dni. Dlatego już teraz czynię pewne kroki, które pomogą mi tego dokonać. Nie wyobrażam sobie mojego życia bez pisania artykułów i odwiedzania nowych miejsc. Na pewno nie zabraknie tego w najbliższym półroczu.

nowy rok nowe wyzwania

Jak widzicie mój grafik będzie zapełniony po brzegi. Mam nadzieję, że dzięki temu polepszę swoją organizację i bardziej się zdyscyplinuję. Liczę na to, że znajdę sposób na wydłużenie doby o przynajmniej kilka godzin 😉 Spróbuję znaleźć metodę na zyskanie choć minimalnej ilości wolnego czasu, który będę mogła przeznaczyć na odpoczynek, relaks, sport i moje największe pasje. Mam nadzieję, że będziecie ze mną w tym trudnym dla mnie okresie.

Czeka mnie rok pełen wrażeń i bardzo, bardzo dużo pracy. Wiem jednak, że ciężka, dobrze ukierunkowana praca, naprawdę popłaca. Będzie mi o tyle łatwiej, że kocham to co robię i bez tego wszystkiego moje życie było strasznie nudne.

Zachęcam do zapisania się do mojego NEWSLETTERA, by być zawsze na bieżąco (zerknijcie na prawą kolumnę, pod moim zdjęciem). Oprócz podsumowania, w mailach będziecie otrzymywać prezenty-niespodzianki, których nie znajdziecie na blogu. 

  • 0jla

    powodzenia! w okolicach wakacji czekam na kolejny przewodnik „w spódnicy” 🙂

    • Możesz się go spodziewać nawet wcześniej 😉