ZORGANIZUJ SIĘ – kalendarz na luty DO DRUKU

26 Sty

Przygotowałam dla Was planner na luty do druku. W internecie można znaleźć mnóstwo różnych wersji miesięcznego kalendarza. Ja postanowiłam zrobić własną, taką która byłaby niepowtarzalna. Mam nadzieję, że się Wam spodoba i będzie dobrze służyć 🙂

kalendarz miesięczny luty

Co warto w nim zapisywać?

Najważniejsze plany, spotkania, priorytety – to wszystko czym koniecznie musimy zająć się w danym miesiącu. To idealne uzupełnienie organizera książkowego, który z pewnością posiada nie jeden z nas.

Co możecie znaleźć w moim plannerze?

Dni wolne i weekendy zostały zaznaczone podwójną ramką. Oprócz tego, pojawiają się rysunki symbolizujące dane wydarzenie. Każdy miesiąc będzie posiadał temat przewodni. W lutym jest to śnieg. Dodatkowo, organizer umożliwia wypisywanie najważniejszych celów do zrealizowania w przeciągu następnego miesiąca. Znalazło się również miejsce na motywujące cytaty.

KALENDARZ MIESIĘCZNY NA LUTY DO DRUKU

kalendarz luty wpis

KALENDARZ NA LUTY DO DRUKU

Jak drukować?

Planner najlepiej wydrukować na kartce A4. Utrzymany jest w skali szarości, więc nie potrzeba do tego kolorowego tuszu.

Co z następnymi miesiącami?

Z końcem każdego miesiąca, będzie pojawiać się planner na kolejny. Za każdym razem będę starała się go ulepszać, tak by w końcu uzyskać ideał. Bardzo liczę na Wasze opinie w komentarzach na temat tego, co chcielibyście, by się w nim znalazło. Możecie też pisać o tym, co Wam się podoba, a co zmienilibyście w udostępnionym przeze mnie miesięcznym kalendarzu.

Mam nadzieję, że moja wersja organizera przypadnie Wam do gustu. Zachęcam do drukowania i dzielenia się nim. Liczę, że z nim miesięczne zadania będą łatwe do wykonania.

Zachęcam do zapisania się do mojego NEWSLETTERA, by być zawsze na bieżąco (zerknijcie na prawą kolumnę, pod moim zdjęciem). Oprócz podsumowania, w mailach będziecie otrzymywać prezenty- niespodzianki, których nie znajdziecie na blogu. 

 • Magnificent! Prześliczny 🙂 Już drukuję i wracam za miesiąc po następny;p

 • 0jla

  Ikonka do tłustego czwartku skradła moje serce! Mimo iż wydrukowałam już inny kalendarz miesięczny na luty, to dla tego pączka wydrukuję drugi 😀

  • 0jla

   Ja proponuję zrobić dwie wersje kalendarza na każdy miesiąc, jeden czarno-biały a drugi kolorowy 🙂

   • Pomyślę nad tymi dwiema wersjami. Dzięki za sugestię! 🙂

 • Och, takich piękności nigdy za wiele. Biorę i drukuję <3 Dzięki! Przy okazji w wolnej chwili zapraszam do siebie <3 http://embraceyourlife.pl