ZORGANIZUJ SIĘ – kalendarz na maj DO DRUKU

24 Kwi

kalendarz na maj

Co? Kolejny planner? Ale jak to już? Od czasu opublikowania ostatniego miesięcznego kalendarza minęły już ponad cztery tygodnie! Maj to jeden z moich ulubionych miesięcy. Jest wiosennie, wszystko wokół kwitnie, słońce świeci. Dodatkowo na pierwsze dni maja przypada majówka! Bardzo lubię wycieczki za miasto, wieczorne spacery i rowerowe wojaże. Już nie mogę się ich doczekać 🙂

Co warto zapisywać w miesięcznym plannerze?

Najważniejsze plany, spotkania, priorytety ? to wszystko czym koniecznie musimy zająć się w danym miesiącu. To idealne uzupełnienie organizera książkowego, który z pewnością posiada nie jeden z nas.

Co możecie znaleźć w moim plannerze?

Dni wolne i weekendy zostały zaznaczone podwójną ramką. Oprócz tego, pojawiają się rysunki symbolizujące dane wydarzenie. Każdy miesiąc będzie posiadał temat przewodni. W maju są to rower. Dodatkowo, organizer umożliwia wypisywanie najważniejszych celów do zrealizowania w przeciągu następnego miesiąca. Znalazło się również miejsce na motywujące cytaty.

KALENDARZ NA MAJ DO DRUKU

kalendarz na maj

KALENDARZ NA MAJ DO DRUKU

Jak drukować?

Planner najlepiej wydrukować na kartce A4. Utrzymany jest w skali szarości, więc nie potrzeba do tego kolorowego tuszu. Jako, że mamy już wiosnę, może warto pokusić się na uzupełnienie go żywymi kolorami?

Co z następnymi miesiącami?

Z końcem każdego miesiąca, będzie pojawiać się planner na kolejny. Za każdym razem będę starała się go ulepszać, tak by w końcu uzyskać ideał. Bardzo liczę na Wasze opinie w komentarzach na temat tego, co chcielibyście, by się w nim znalazło. Możecie też pisać o tym, co Wam się podoba, a co zmienilibyście w udostępnionym przeze mnie miesięcznym kalendarzu.

Mam nadzieję, że moja wersja organizera przypadnie Wam do gustu. Zachęcam do drukowania i dzielenia się nim. Liczę, że z nim miesięczne zadania będą łatwe do wykonania. Jakie są Wasze plany na maj?

Zachęcam do zapisania się do mojego NEWSLETTERA, by być zawsze na bieżąco (zerknijcie na prawą kolumnę, tuż pod moim zdjęciem). Oprócz tygodniowego podsumowania, w mailach będziecie otrzymywać prezenty-niespodzianki, których nie znajdziecie na blogu. 

 • Pobrany. Muszę przynać, że jest super od kilku miesięcy regularnie korzystam.

  • archistacja

   Bardzo się cieszę, że dobrze Ci służy 🙂

 • Jutro będę drukować! Jak zwykle świetne grafiki odpowiednie dla danego święta 🙂

  • archistacja

   Dzięki wielkie 🙂 Super, że kalendarz Ci odpowiada 🙂

   • edit: wydrukowany! 😀

 • Super jest! Dzięki takim inicjatywom każda z nas może mieć piękny planner 🙂

  • archistacja

   Bardzo chciałam, by kalendarz służył innym. Cieszę się z każdego kolejnego pobrania, bo to oznacza, że moja praca nie poszła na marne 🙂

 • Powłóczmy się

  Bardzo przyjemna szata graficzna;) dla mnie jednak motywujące cytaty są zbędne, wolałabym więcej miejsca na cele. Co do planów majowych zaś: ukończyć artykuł (naukowy), pomóc rodzicom przy remoncie, odpocząć na krótkim urlopie i przyjąć z godnością kolejny rok na karku (mam urodziny maju właśnie;)

  • archistacja

   Dziękuję za opinię 🙂 To dopiero moja pierwsza wersja kalendarza. Z każdą kolejną będę się starała go ulepszać. Powodzenia w realizacji celów i sto lat! 🙂

 • fajny ten kalendarz! 😉

  • archistacja

   Dziękuję bardzo! 🙂

 • Bez kalendarza i organizera czuję się jak bez ręki. Nie wyobrażam sobie bez tego organizacji swojego czasu. A jednak ludzie bez niego funkcjonują. Zupełnie nie wiem jak 😉

  • archistacja

   Mam podobnie! Zupełnie nie wyobrażam sobie życia bez organizera. Bardzo lubię zaplanować sobie dzień, tydzień i miesiąc, dzięki czemu widzę jak wiele rzeczy udało mi się zrobić 😉

 • Ach! Uwielbiam Twoje planery na każdy miesiąc. Jak go tylko wydrukuję to praca od razu sama się robi :), a jak zapomnę o wydrukowaniu to wszystko idzie ślamazarnie! Robisz wspaniałą pracę! Dzięki!

  • archistacja

   To ja dziękuję za ciepłe słowa i cieszę się, że kalendarz dobrze Ci służy 🙂