ZORGANIZUJ SIĘ – kalendarz na czerwiec i lista celów DO DRUKU

24 Maj
kalendarz na czerwiecKalendarz na czerwiec do druku

Przygotowałam dla Was kolejny kalendarz do druku. Czy to oznacza, że już niedługo nadejdzie szósty miesiąc roku?! Na to wygląda. Nie mogę w to uwierzyć! Dużo będzie się działo, więc kalendarz na czerwiec będzie mi niezbędny. Kolejny miesiąc to dla mnie czas bardzo obfity w emocje i wyzwania. Wszystko za sprawą oddania projektu inżynierskiego, obrony, dużej ilości papierologii i mnóstwa innych naprawdę bardzo ważnych rzeczy, związanych z tym, co będzie się dalej u mnie działo. Patrząc w przyszłość czuję strach, niepewność i ekscytację. To ostatnie uczucie jest na szczęście najsilniejsze i znacznie przeważa. Aaaa! Już nie mogę się doczekać!

Teraz trochę na temat samego planera 🙂

Co warto zapisywać w miesięcznym planerze?

Najważniejsze plany, spotkania, priorytety ? to wszystko czym koniecznie musimy zająć się w danym miesiącu. To idealne uzupełnienie organizera książkowego, który z pewnością posiada nie jeden z nas.

Co możecie znaleźć w moim planerze?

Dni wolne i weekendy zostały zaznaczone podwójną ramką. Oprócz tego, pojawiają się rysunki symbolizujące dane wydarzenie. Każdy miesiąc będzie posiadał temat przewodni. W czerwcu jest to słońce! Dodatkowo, organizer umożliwia wypisywanie celów do zrealizowania w przeciągu następnego miesiąca. Znalazło się również miejsce na najważniejsze rzeczy do załatwienia w lipcu.

KALENDARZ NA CZERWIEC DO DRUKU

kalendarz na czerwiec

KALENDARZ NA CZERWIEC DO DRUKU

Jak drukować?

Planer najlepiej wydrukować na kartce A4. Utrzymany jest w skali szarości, więc nie potrzeba do tego kolorowego tuszu. Jako, że już niedługo lato (jak to możliwe?!), może warto pokusić się o uzupełnienie go ciepłymi kolorami?

Co z następnymi miesiącami?

Z końcem każdego miesiąca, będzie pojawiać się planer na kolejny. Za każdym razem będę starała się go ulepszać, tak by w końcu uzyskać ideał. Bardzo liczę na Wasze opinie w komentarzach na temat tego, co chcielibyście, by się w nim znalazło. Możecie też pisać o tym, co Wam się podoba, a co zmienilibyście w udostępnionym przeze mnie miesięcznym kalendarzu.

LISTA CELÓW DO DRUKU

kalendarz na czerwiec

LISTA CELÓW DO DRUKU 2xA5

LISTA CELÓW A4

Na liście celów warto wypisać najważniejsze rzeczy, które chcielibyśmy osiągnąć w konkretnym okresie np. w przeciągu wakacji czy przez najbliższy rok. Warto schować listę do kalendarza lub powiesić na ścianie tuż obok stanowiska pracy, tak by mieć ją w zasięgu wzroku.

Mam nadzieję, że moja wersja organizera przypadnie Wam do gustu. Zachęcam do drukowania i dzielenia się nim. Liczę, że z nim miesięczne zadania będą łatwe do wykonania. Jakie są Wasze plany na czerwiec?

Zachęcam do zapisania się do mojego NEWSLETTERA, by być zawsze na bieżąco (zerknijcie na prawą kolumnę, tuż pod moim zdjęciem). Oprócz tygodniowego podsumowania, w mailach będziecie otrzymywać prezenty-niespodzianki, których nie znajdziecie na blogu. 

 • Fajny pomysł dla osób mających problem z organizacją i zapominalskich.

 • Coraz bardziej przekonuję się do planerów, muszę jeszcze tylko nabrać konsekwencji. 🙂

  • To kwestia czasu i determinacji. W niedługim czasie regularnego korzystania z organizera, planowanie wejdzie Ci w nawyk. Życzę powodzenia 🙂

 • Dzięki za bardzo miły dla oka, prosty kalendarz do planowania najważniejszych wydarzeń na dany miesiąc. Ale najbardziej cieszę się, z Twojej listy celów. Lubię planować zarówno krótko- jak i długoterminowo, a dzięki podwójnej kartce A5, mam miejsce na zapisanie wszystkiego w jednym miejscu. Świetny pomysł! Brakuje mi tylko miejsca na wpisanie daty – niewielkie okienko gdzieś u góry byłoby idealne. Uściski, Martella 🙂

  • Dziękuję za wskazówki 🙂 Kolejna wersja będzie już na pewno ulepszona 🙂

 • Na maj swój kalendarz gdzieś zgubiłam i przez to bardzo wielu rzeczy nie zrobiłam. Na czerwiec nie wyobrażam już sobie go nie mieć. Także drukarka idzie w ruch! Chętnie skorzystam też z tej listy 🙂

  • Powodzenia w realizacji celów i nauce do sesji 🙂

 • Pomysł samodzielnego udekorowania jest świetny 🙂 ja chętnie wypróbuje w nowej pracy twój plener 🙂

  • Bardzo się cieszę, niech Ci dobrze służy 🙂

 • Co prawda używam kalendarza w formacie A4, ale aż musiałam się „zatrzymać” i napisać, że bardzo ładną masz propozycję 🙂

  • Mój kalendarz również jest w formacie A4 🙂 Bardzo dziękuję!