ZORGANIZUJ SIĘ – kalendarz na sierpień DO DRUKU

25 Lip
kalendarz na sierpieńKalendarz na sierpień do druku

Lato w pełni i nawet słońce świeci! Jesteśmy już po urlopie, w trakcie lub wyczekujemy go z niecierpliwością. Tak się składa, że wakacyjny wyjazd dopiero przede mną, więc przebieram nogami z radości 🙂 Mam bardzo fajne plany, pomimo tego, że jeszcze kilka dni temu nie miałam pojęcia gdzie pojadę. Nie wiedziałam na co się zdecydować, do tego stopnia, że zwlekałam z decyzją do ostatniej chwili. Urlop na przełomie lipca i sierpnia to najbardziej oblegany termin, dlatego w większości hoteli (gdzie można znaleźć noclegi w przystępnej cenie) nie było już miejsc. Dlatego też musiałam zrezygnować m.in. z Chorwacji i polskiego morza, które w tym roku przeżywa prawdziwe oblężenie! Wszystko to sprawiło, że naprawdę musiałam się postarać, by znaleźć coś, co mnie zadowoli. Myślałam, myślałam i wymyśliłam. To wyprawa zdecydowanie nieszablonowa i trochę zwariowana. Będzie coś i dla ciała i dla ducha, trochę ruchu i wypoczynku. Obiecuję dzielić się z Wami na Instagramie kolejnymi postępami w trasie. Nie zdradzę na razie gdzie się wybieram, mogę tylko powiedzieć, że będzie bardzo ciekawie i różnorodnie (jak możecie się domyślić nie zamierzam siedzieć przez 10 dni w jednym miejscu). Jako, że niedługo wyjeżdżam, intensywnie teraz pracuję, by na czas mojej nieobecności nie zostawić Was z niczym. Artykuły będą pojawiały się regularnie, tak jak dotychczas. Mam nadzieję, że uda mi się zapiąć wszystko na ostatni guzik. Gdy wrócę czeka mnie bardzo, ale to bardzo intensywny czas, dlatego nie obejdzie się bez organizera! Pomyślałam, że Wy również będziecie chcieli lepiej ogarnąć drugi miesiąc wakacji i postanowiłam udostępnić Wam mój kalendarz na sierpień do druku.

Co warto zapisywać w miesięcznym planerze?

Najważniejsze plany, spotkania, priorytety ? to wszystko czym koniecznie musimy zająć się w danym miesiącu. To idealne uzupełnienie organizera książkowego, który z pewnością posiada nie jeden z nas.

Co możecie znaleźć w moim planerze?

Dni wolne i weekendy zostały zaznaczone podwójną ramką. Każdy miesiąc posiada temat przewodni. W sierpniu są to okulary przeciwsłoneczne! Mam nadzieję, że słońce w końcu zagości u nas na dobre. Oprócz tego, pojawiają się rysunki symbolizujące dane wydarzenie. Dodatkowo, organizer umożliwia wypisywanie celów do zrealizowania w przeciągu następnego miesiąca. Znalazło się również miejsce na najważniejsze rzeczy do załatwienia we wrześniu.

Kalendarz na sierpień do druku

kalendarz na sierpień

KALENDARZ NA SIERPIEŃ DO DRUKU

Jak drukować?

Planer najlepiej wydrukować na kartce A4. Utrzymany jest w skali szarości, więc nie potrzeba do tego kolorowego tuszu. Jako, że mamy już półmetek wakacji (kiedy ten czas tak zleciał!?), może warto pokusić się o uzupełnienie go ciepłymi kolorami?

Co z następnymi miesiącami?

Z końcem miesiąca, będzie pojawiać się planer na kolejne 30 dni. Za każdym razem będę starała się go ulepszać, tak by w końcu uzyskać ideał. Bardzo liczę na Wasze opinie w komentarzach na temat tego, co chcielibyście, by się w nim znalazło. Możecie też pisać o tym, co Wam się podoba, a co zmienilibyście w udostępnionym przeze mnie miesięcznym kalendarzu.

Mam nadzieję, że moja wersja organizera przypadnie Wam do gustu. Zachęcam do drukowania i dzielenia się nim. Liczę, że z nim miesięczne zadania będą łatwe do wykonania. Jakie są Wasze plany na sierpień?

Zachęcam do zapisania się do mojego NEWSLETTERA, by być zawsze na bieżąco (zerknijcie na prawą kolumnę, tuż pod moim zdjęciem). Oprócz tygodniowego podsumowania, w mailach będziecie otrzymywać prezenty-niespodzianki, których nie znajdziecie na blogu. 

 • Twój kalendarz wygląda pięknie. Swojego czasu również starałam się robić takie kalendarze, ale gdzieś to przeminęło. Ale za to Twój wygląda bardzo ładnie i przede wszystkim przejrzyście – za co ogromny plus. Chyba będzie mi towarzyszył w planowaniu kolejnego miesiąca 😉

  • Bardzo się cieszę! Niech Ci dobrze służy 🙂

 • Seba zwiedza

  Ja tam korzystam z takiego książkowego A5 na cały rok i świetnie mi to pracę organizuje

  • Najważniejsze jest znaleźć swój sposób na organizację 🙂

 • Roksana

  urozmaicić kolorami ? Pokolorować?? czy można to jakoś inaczej zrobić ??

  • Chodzi o pokolorowanie 🙂 Chyba, że dysponujesz programem graficznym typu Photoshop. Wtedy możesz dowolne elementy wypełnić farbą.