ZORGANIZUJ SIĘ! PLANERY DO DRUKU

21 Wrz
organizer do drukuOrganizer do druku – kalendarz na październik

Przychodzę do Was dzisiaj z nową porcją arkuszy organizacyjnych! Wrzesień to dla mnie wyjątkowy miesiąc, w którym czynię sobie więcej planów, niż z początkiem nowego roku. Już za kilka dni październik, co dla studentów oznacza nowy rok akademicki, pełen wyzwań i uczelnianej codzienności. Warto już teraz pomyśleć o organizacji kolejnego miesiąca, by efektywnie wykorzystać każdy kolejny dzień. By Wam to ułatwić, przygotowałam trzy różne planery do druku. Pierwszy z nich to kalendarz na październik, z którym zorganizujecie cały następny miesiąc. Przygotowałam także planer tygodniowy, w którym możecie zapisać wszelkie plany i zadania, czekające na Was w kolejnych tygodniach. Ostatni arkusz to jadłospis i lista zakupów, który raz na zawsze pomoże zorganizować kwestie żywnościowe.

Wszystkie organizery zapisane są w formacie A4. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wydrukować je w mniejszym lub większym formacie. Nadaje się do tego każdy rodzaj papieru.

KALENDARZ NA PAŹDZIERNIK

W miesięcznym planerze warto zapisywać najważniejsze plany, spotkania, priorytety ? to wszystko, czym koniecznie musimy zająć się w danym miesiącu. To idealne uzupełnienie organizera książkowego, który z pewnością posiada nie jeden z nas. Możemy zawiesić go nad biurkiem, na lodówce czy włożyć do kalendarza. U mnie sprawdza się doskonale przy planowaniu postów blogowych. Z końcem każdego miesiąca będę publikować kalendarz na kolejne 30 dni. Jeśli podoba Wam się moja wersja, zapraszam również za miesiąc 🙂

PLIK DO POBRANIA

organizer do druku

PLANER TYGODNIOWY

W kalendarzach książkowych bardzo brakuje mi tygodniowych zestawień, w których miałabym pogląd na każdy z siedmiu kolejnych dni. Skłoniło mnie to do stworzenia własnego arkusza i podzielenia się nim z Wami. Dzięki planerowi tygodniowemu zobaczymy czarno na białym, co udało nam się zrobić w przeciągu ostatnich siedmiu dni. Spoglądając na takie zestawienie, jestem pewna, że nie będziemy zastanawiać się ?kiedy ten tydzień minął?. Z drugiej strony, planowanie najważniejszych zadań na cały tydzień, bardzo ułatwia ich wykonywanie. Mamy możliwość wypisania priorytetów, którymi musimy zająć się w danym okresie. Każdego kolejnego dnia, uzupełniamy listę zadań o bieżące sprawy oraz treningi (jesień to doskonały czas, by zacząć regularnie ćwiczyć!). Tutaj znajdziecie inne tygodniowe arkusze do pobrania – ZORGANIZUJ SIĘ ? planer tygodniowy do druku.

PLIK DO POBRANIA 

organizer do druku

LISTA ZAKUPÓW I JADŁOSPIS

Dotychczas na cotygodniowe zakupy wybierałam się bez wcześniej przygotowanej listy. Po powrocie do domu okazywało się, że o wielu rzeczach zapomniałam. Chciałabym zacząć planować swoje posiłki, by zawsze mieć w lodówce to, czego potrzebuję. Zapobiegnie to również marnowaniu się pożywienia i pochłanianiu śmieciowego jedzenia. Po zaplanowaniu jadłospisu na cały tydzień, widzimy czarno na białym, jakich produktów będziemy potrzebować. Te zaś wpisujemy w odpowiednią kategorię na listę obok. Koniec z bezcelowym kręceniem się po sklepie i przechodzeniem po dziesięć razy obok tego samego regału!

PLIK DO POBRANIA

organizer do druku

Korzystacie z luźnych organizerów czy ograniczacie się do kalendarzy książkowych? A może prowadzicie Bullet Journal i wszelkie listy oraz plany zapisujecie właśnie tam?

Zachęcam do zapisania się do mojego NEWSLETTERA, by być zawsze na bieżąco (zerknijcie na prawą kolumnę, tuż pod moim zdjęciem). Oprócz podsumowań, w mailach będziecie otrzymywać prezenty-niespodzianki, których nie znajdziecie na blogu. 

 • Przerażające, że to już październik. 🙂 Bardzo podoba mi się rozkład tygodniowy. Chyba w przyszłym miesiącu postawie właśnie na ten Twój, w którym jest miejsce na priorytety i inne zadania. Super. 🙂

  • Bardzo się cieszę i niech Ci dobrze służy 🙂
   No właśnie, jak to możliwe, że już jest październik?

 • teraz już nie na żarty trzeba zacząć się organizować! jadłospis wraz z listą zakupów na pewno będzie u mnie drukowany na bieżąco! Świetny pomysł 🙂

  • Super! Bardzo się cieszę 🙂
   Końcówka września do doskonały czas na wzmożoną organizację 🙂