KALENDARZ NA LISTOPAD W DWÓCH WERSJACH

23 Paź
kalendarz na listopadKalendarz na listopad do druku w dwóch wersjach

Za oknem jesień i niezbyt przyjemna aura. Październik już powoli dobiega końca. To świetny czas na zaplanowanie kolejnego miesiąca. Czeka mnie baaaardzo pracowity czas, dlatego kalendarz na listopad będzie niezbędny. Przygotowuję niespodziankę, o której dowiecie się, mam nadzieję, na początku grudnia 🙂 Już nie mogę się doczekać, aż będę mogła Wam powiedzieć o co chodzi! Jak z końcem każdego miesiąca, przygotowałam kalendarz na kolejny. Macie możliwość wyboru, bo stworzyłam aż dwie wersje! Myślę, że Wam się przydadzą i będą dobrze służyć.

Co warto zapisywać w miesięcznym planerze?

Najważniejsze plany, spotkania, priorytety ? to wszystko czym koniecznie musimy zająć się w danym miesiącu. To idealne uzupełnienie organizera książkowego, który z pewnością posiada nie jeden z nas.

PIERWSZA WERSJA

Kalendarz w takiej formie pojawia się prawie od początku istnienia bloga. Jest charakterystyczny i oryginalny. Każdy miesiąc posiada motyw przewodni. W listopadzie są to liście dębu. Weekendy i dni wolne zaznaczyłam podwójną ramką. Oprócz tego, ważniejsze święta opatrzone zostały odpowiednim symbolem.

kalendarz na listopad

POBIERZ PIERWSZĄ WERSJĘ

DRUGA WERSJA

Druga wersja jest bardziej subtelna i delikatna, utrzymana w stonowanej kolorystyce ze złotymi akcentami. Posiada większe pole robocze. Każde święto i dzień wolny wyróżniłam dzięki zastosowanie złotej liczby. Ważniejsze wydarzenia posiadają podpis. Z lewej strony znalazło się miejsce na wypisanie priorytetów i na notatki.

kalendarz na listopad

POBIERZ DRUGĄ WERSJĘ

Jak drukować?

Planer można wydrukować w dowolnym formacie, jednak pdf zapisany jest jako A4.

Co z następnymi miesiącami?

Z końcem miesiąca, będzie pojawiać się planer na kolejne 30 dni. Za każdym razem będę starała się go ulepszać, tak by w końcu uzyskać ideał. Bardzo liczę na Wasze opinie w komentarzach na temat tego, co chcielibyście, by się w nim znalazło. Możecie też pisać o tym, co Wam się podoba, a co zmienilibyście w udostępnionym przeze mnie miesięcznym kalendarzu.

Mam nadzieję, że choć jedna z wersji kalendarza przypadła Wam do gustu. Zachęcam do drukowania i dzielenia się nimi. Liczę na to, że dzięki planerom, miesięczne zadania będą łatwe do wykonania. Jakie są Wasze plany na listopad?

Zachęcam do zapisania się do mojego NEWSLETTERA, by być zawsze na bieżąco (zerknijcie na prawą kolumnę, tuż pod moim zdjęciem). Oprócz podsumowań, w mailach będziecie otrzymywać prezenty-niespodzianki, których nie znajdziecie na blogu. 

  • obie wersje świetne! nie wiem na którą się zdecydować 😀

    • Haha, mam nadzieję, że już się zdecydowałaś, bo jest początek listopada 😀