KALENDARZ NA GRUDZIEŃ W DWÓCH WERSJACH

20 Lis
kalendarz na grudzieńKalendarz na grudzień w dwóch wersjach

Początek grudnia tuż tuż, dlatego najwyższy czas na publikację kalendarza na ostatni miesiąc roku. Tym razem postanowiłam udostępnić Wam go trochę wcześniej niż zwykle. Grudzień to przede wszystkim czas przygotowywać do Świąt. Myślę zatem, że ucieszycie się, że artykuł z kalendarzami do druku pojawia się już 20 listopada.

Co warto zapisywać w miesięcznym planerze?

Najważniejsze plany, spotkania, priorytety ? to wszystko czym koniecznie musimy zająć się w danym miesiącu. To idealne uzupełnienie organizera książkowego, który z pewnością posiada nie jeden z nas.

PIERWSZA WERSJA

Kalendarz w takiej formie pojawia się prawie od początku istnienia bloga. Każdy miesiąc posiada motyw przewodni. W grudniu są to płatki śniegu. Weekendy i dni wolne zaznaczyłam podwójną ramką. Oprócz tego, ważniejsze święta opatrzone zostały odpowiednim symbolem. Dostałam od Was informację, że chcielibyście, by by było w nim więcej miejsca na codzienne zapiski. Jak podoba Wam się kalendarz w trochę innej formie?

kalendarz na grudzień

POBIERZ PIERWSZĄ WERSJĘ

DRUGA WERSJA

Druga wersja jest bardziej subtelna i delikatna, utrzymana w stonowanej kolorystyce ze złotymi akcentami. Posiada większe pole robocze. Każde święto i dzień wolny wyróżniłam dzięki zastosowanie złotej liczby. Ważniejsze wydarzenia posiadają podpis. Z lewej strony znalazło się miejsce na wypisanie priorytetów i na notatki.

kalendarz na grudzień

POBIERZ DRUGĄ WERSJĘ

Jak drukować?

Planer można wydrukować w dowolnym formacie, jednak pdf zapisany jest jako A4.

Co z następnymi miesiącami?

Z końcem miesiąca, będzie pojawiać się planer na kolejne 30 dni. Za każdym razem będę starała się go ulepszać, tak by w końcu uzyskać ideał. Bardzo liczę na Wasze opinie w komentarzach na temat tego, co chcielibyście, by się w nim znalazło. Możecie też pisać o tym, co Wam się podoba, a co zmienilibyście w udostępnionym przeze mnie miesięcznym kalendarzu.

Mam nadzieję, że choć jedna z wersji kalendarza przypadła Wam do gustu. Zachęcam do drukowania i dzielenia się nimi. Liczę na to, że dzięki planerom, miesięczne zadania będą łatwiejsze do wykonania. Jakie są Wasze plany na grudzień? 

Zachęcam do zapisania się do mojego NEWSLETTERA, by być zawsze na bieżąco (zerknijcie na prawą kolumnę, tuż pod moim zdjęciem). Oprócz podsumowań, w mailach będziecie otrzymywać prezenty-niespodzianki, których nie znajdziecie na blogu. 

  • super! jutro będzie drukowane 🙂