KALENDARZ NA STYCZEŃ 2017 W DWÓCH WERSJACH

22 Gru
kalendarz na styczeńKalendarz na styczeń 2017

W tej całej przedświątecznej bieganinie i zapinaniu wszystkich ważnych spraw na ostatni guzik, znalazłam chwilkę, by podzielić się z Wami kalendarzem na styczeń. Święta to przede wszystkim czas radości i rodzinnych spotkań. Dla mnie to także okres, w którym mogę trochę zwolnić i zastanowić się nad minionym rokiem. Bardzo często snuję też w głowie marzenia na przyszłość i staram się jakoś poukładać cały kolejny miesiąc. Podobno, jeśli zapiszemy swoje plany na papierze, zwiększamy prawdopodobieństwo ich zrealizowania. Stąd właśnie dzisiejszy wpis, w którym (jak co miesiąc) możecie pobrać kalendarz na styczeń do druku w dwóch wersjach 😉

Co warto zapisywać w miesięcznym planerze?

Najważniejsze plany, spotkania, priorytety ? to wszystko czym koniecznie musimy zająć się w danym miesiącu. To idealne uzupełnienie organizera książkowego, który z pewnością posiada nie jeden z nas.

PIERWSZA WERSJA

Kalendarz w takiej formie pojawia się prawie od początku istnienia bloga. Jest charakterystyczny i oryginalny. Każdy miesiąc posiada motyw przewodni. W styczniu są to sanki. W końcu sporo dzieci zaczyna wtedy ferie! Weekendy i dni wolne zaznaczyłam podwójną ramką. Oprócz tego, ważniejsze święta opatrzone zostały odpowiednim symbolem.

kalendarz na styczeń

POBIERZ PIERWSZĄ WERSJĘ

DRUGA WERSJA

Druga wersja jest bardziej subtelna i delikatna, utrzymana w stonowanej kolorystyce ze złotymi akcentami. Posiada większe pole robocze. Każde święto i dzień wolny wyróżniłam dzięki zastosowanie złotej liczby. Ważniejsze wydarzenia posiadają podpis. Z lewej strony znalazło się miejsce na wypisanie priorytetów i na notatki.

kalendarz na styczeń

POBIERZ DRUGĄ WERSJĘ

Kilka informacji technicznych:

Pliki zapisane są w formacie A4. Można wydrukować je także większe lub mniejsze, zmieniając odpowiednio ustawienia drukarki.

Nie zmieniam kolorów i wzorów na życzenie, więc proszę nie piszcie do mnie w tej sprawie. Czekam jednak na Wasze sugestie, co do innej kolorystyki i tematyki. Wezmę je pod uwagę tworząc kolejny wpis tego typu.

Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego

Jeśli zdecydujecie się dodać zdjęcie z którymś z moich kalendarzy, koniecznie dodajcie #archistacja lub @archistacja, bym mogła je odnaleźć.

? POLUB ARCHISTACJĘ NA FACEBOOKU:

Będzie mi bardzo miło jeżeli dołączysz do mnie na Facebooku. Na swojej tablicy informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na moim blogu oraz świeżutkich plikach do pobrania.

Co z następnymi miesiącami?

Z końcem miesiąca, będzie pojawiać się planer na kolejne 30 dni. Za każdym razem będę starała się go ulepszać, tak by w końcu uzyskać ideał. Bardzo liczę na Wasze opinie w komentarzach na temat tego, co chcielibyście, by się w nim znalazło. Możecie też pisać o tym, co Wam się podoba, a co zmienilibyście w udostępnionym przeze mnie miesięcznym kalendarzu.

Mam nadzieję, że choć jedna z wersji kalendarza przypadła Wam do gustu. Zachęcam do drukowania i dzielenia się nimi. Liczę na to, że dzięki planerom, miesięczne zadania będą łatwe do wykonania. Snujecie już plany na styczeń? Czy zajmiecie się tym dopiero po Świętach?


Zachęcam do zapisania się do mojego NEWSLETTERA, by być zawsze na bieżąco (zerknijcie na prawą kolumnę, tuż pod moim zdjęciem). Oprócz podsumowań, w mailach będziecie otrzymywać prezenty-niespodzianki, których nie znajdziecie na blogu. 

  • Korzystam co miesiąc. Tym razem pobrałam sobie pierwszą wersję.

    • Bardzo się cieszę!
      Zapraszam do pobrania kalendarza na luty 🙂

  • W drugą wersję wkradł się błąd – Trzech Króli jest 6., a nie 13. stycznia 😉

    • Ojej, dziękuję za czujność 🙂 Już poprawione!

  • zawsze korzystałam z pierwszej wersji, może w tym roku skuszę się na 2 🙂