KALENDARZ NA LUTY 2017 W DWÓCH WERSJACH

22 Sty
kalendarz na lutyKalendarz na luty 2017 do druku

Zawsze dziwiłam się ludziom, którzy pytali : „Którego dzisiaj jest?”. Ostatnio mam sporo rzeczy na głowie, związanych przede wszystkim ze sprawami okołoblogowymi. Muszę się przyznać, że teraz sama bardzo często zadaję sobie to pytanie. Całe szczęście, mam swój organizer, a także planer miesięczny, który wisi na tablicy inspiracji w domowym biurze. Przypomina mi on o ważnych świętach oraz o tym, że dziś jest czas na nowy wpis 😉 Jako, że styczeń powolutku się kończy, przygotowałam kalendarz na luty do druku w dwóch wersjach. Pomoże się nam zorganizować w kolejnym miesiącu 2017 roku.

Co warto zapisywać w miesięcznym planerze?

Najważniejsze plany, spotkania, priorytety ? to wszystko czym koniecznie musimy zająć się w danym miesiącu. To idealne uzupełnienie organizera książkowego, który z pewnością posiada nie jeden z nas.

PIERWSZA WERSJA

Kalendarz w takiej formie pojawia się prawie od początku istnienia bloga. Jest charakterystyczny i oryginalny. Każdy miesiąc posiada motyw przewodni. W lutym są to łyżwy. W końcu sporo dzieci zaczyna wtedy ferie! Weekendy i dni wolne zaznaczyłam podwójną ramką. Oprócz tego, ważniejsze święta opatrzone zostały odpowiednim symbolem.

kalendarz na luty

POBIERZ PIERWSZĄ WERSJĘ

DRUGA WERSJA

Druga wersja jest bardziej subtelna i delikatna, utrzymana w stonowanej kolorystyce ze złotymi akcentami. Posiada większe pole robocze. Każde święto i dzień wolny wyróżniłam dzięki zastosowanie złotej liczby. Ważniejsze wydarzenia posiadają podpis. Z lewej strony znalazło się miejsce na wypisanie priorytetów i na notatki.

kalendarz na luty

POBIERZ DRUGĄ WERSJĘ

Kilka informacji technicznych:

? Pliki zapisane są w formacie A4. Można wydrukować je także większe lub mniejsze, zmieniając odpowiednio ustawienia drukarki.

? Nie zmieniam kolorów i wzorów na życzenie, więc proszę nie piszcie do mnie w tej sprawie. Czekam jednak na Wasze sugestie, co do innej kolorystyki i tematyki. Wezmę je pod uwagę tworząc kolejny wpis tego typu.

? Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego

? Jeśli zdecydujecie się dodać zdjęcie z którymś z moich kalendarzy, koniecznie dodajcie #archistacja, bym mogła je odnaleźć.

? POLUB ARCHISTACJĘ NA FACEBOOKU:

Będzie mi bardzo miło jeżeli dołączysz do mnie na Facebooku. Na swojej tablicy informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na moim blogu oraz świeżutkich plikach do pobrania.

Co z następnymi miesiącami?

Z końcem miesiąca, będzie pojawiać się planer na kolejne 30 dni. Za każdym razem będę starała się go ulepszać, tak by w końcu uzyskać ideał. Bardzo liczę na Wasze opinie w komentarzach na temat tego, co chcielibyście, by się w nim znalazło. Możecie też pisać o tym, co Wam się podoba, a co zmienilibyście w udostępnionym przeze mnie miesięcznym kalendarzu.

Zachęcam do drukowania i dzielenia się kalendarzem ze znajomymi. Liczę na to, że dzięki systematycznemu wpisywaniu do niego ważnych dat, o niczym już nie zapomnimy. Macie już plany na luty? Wybieracie się na łyżwy, sanki lub narty?


Zachęcam do zapisania się do mojego NEWSLETTERA, by być zawsze na bieżąco (zerknijcie na prawą kolumnę, tuż pod moim zdjęciem). Oprócz podsumowań, w mailach będziecie otrzymywać prezenty-niespodzianki, których nie znajdziecie na blogu. 

  • nie mogłam się go już doczekać 🙂 miałam drukować drugą wersję, ale te grafiki w pierwszej są tak urocze, że nie wiem na którą się zdecydować 😀

  • Tusix Marta

    Korzystam co miesiąc 🙂 Dziękuję!