KALENDARZ NA MARZEC 2017 W DWÓCH WERSJACH

19 Lut
kalendarz na marzecKalendarz na marzec do druku

Dwa pierwsze miesiące roku już prawie za nami. Nie wiem kiedy to zleciało, przecież niedawno witaliśmy 2017 rok. Ja sama, z niecierpliwością czekam na marzec, który, mam nadzieję, przyniesie nam dużo słońca i pozytywnej energii  (Wam też wiosną o wiele więcej się chce?). W tym roku, marzec jest dla mnie szczególnym miesiącem, bo wiążę z nim poważne plany, o których niedługo powiem Wam coś więcej. Jako, że zadania lepiej jest realizować z wcześniej przygotowaną listą, mam dla Was kalendarz na marzec do druku, który pomoże Wam ogarnąć najważniejsze plany i cele. Jestem pewna, że ułatwi Wam planowanie i realizację wyznaczonych zadań!

Co warto zapisywać w miesięcznym planerze?

Najważniejsze plany, spotkania, priorytety – to wszystko czym koniecznie musimy zająć się w danym miesiącu. To idealne uzupełnienie organizera książkowego, który z pewnością posiada nie jeden z nas.

PIERWSZA WERSJA

Kalendarz w takiej formie pojawia się prawie od początku istnienia bloga. Jest charakterystyczny i oryginalny. Każdy miesiąc posiada motyw przewodni. W marcu są to kwiaty. W końcu to właśnie w tym miesiącu rozpoczyna się wiosna! Weekendy i dni wolne zaznaczyłam podwójną ramką. Oprócz tego, ważniejsze święta opatrzone zostały odpowiednim symbolem.

kalendarz na marzec

POBIERZ PIERWSZĄ WERSJĘ

DRUGA WERSJA

Druga wersja jest bardziej subtelna i delikatna, utrzymana w stonowanej kolorystyce ze złotymi akcentami. Posiada większe pole robocze. Każde święto i dzień wolny wyróżniłam dzięki zastosowanie złotej liczby. Ważniejsze wydarzenia posiadają podpis. Z lewej strony znalazło się miejsce na wypisanie priorytetów i na notatki.

kalendarz na marzec

POBIERZ DRUGĄ WERSJĘ

Kilka informacji technicznych:

? Pliki zapisane są w formacie A4. Można wydrukować je także większe lub mniejsze, zmieniając odpowiednio ustawienia drukarki.

? Nie zmieniam kolorów i wzorów na życzenie, więc proszę nie piszcie do mnie w tej sprawie. Czekam jednak na Wasze sugestie, co do innej kolorystyki i tematyki. Wezmę je pod uwagę tworząc kolejny wpis tego typu.

? Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego

? Jeśli zdecydujecie się dodać zdjęcie z którymś z moich kalendarzy, koniecznie dodajcie #archistacja, bym mogła je odnaleźć.

? POLUB ARCHISTACJĘ NA FACEBOOKU:

Będzie mi bardzo miło jeżeli dołączysz do mnie na Facebooku. Na swojej tablicy informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na moim blogu oraz świeżutkich plikach do pobrania.

kalendarz na marzec

Co z następnymi miesiącami?

Z końcem miesiąca, będzie pojawiać się planer na kolejne 30 dni. Za każdym razem będę starała się go ulepszać. Bardzo liczę na Wasze opinie w komentarzach na temat tego, co chcielibyście, by się w nim znalazło. Możecie też pisać o tym, co Wam się podoba, a co zmienilibyście w udostępnionym przeze mnie miesięcznym kalendarzu.

Zachęcam do drukowania i dzielenia się kalendarzem ze znajomymi. Liczę na to, że dzięki systematycznemu wpisywaniu do niego ważnych wydarzeń, o niczym nie zapomnicie. Macie już plany na marzec? Czy też, tak jak ja, nie możecie doczekać się wiosny? 🙂


Zachęcam do zapisania się do mojego NEWSLETTERA, by być zawsze na bieżąco (zerknijcie na prawą kolumnę, tuż pod moim zdjęciem). Oprócz podsumowań, w mailach będziecie otrzymywać prezenty-niespodzianki, których nie znajdziecie na blogu. 

  • zaraz będzie drukowane, dziękuję! 🙂

  • Iwona

    Hej, a czy można poprosić o kwiecień? Używamy z córką do planowania jej zadań szkolnych i projektów. Już mamy kwietniowe terminy.

    • Kalendarz już jest 🙂 Wiem, że trochę późno, ale może się przyda 🙂