WYNIKI KONKURSU URODZINOWEGO

30 Wrz

konkurs urodzinowy

Przyszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu urodzinowego, w którym do wygrania była pomoc w metamorfozie pokoju dziecięcego oraz farby marki Dulux EasyCare. Przysłaliście do mnie sporo zgłoszeń i długo zastanawiałam się komu przyznać nagrodę. Wybór nie był łatwy, bo każdy z pokoi zasługiwał na wygraną. W końcu podjęłam jednak ostateczną decyzję:

Pierwsze miejsce zajmuje pani Kamila z córką Melą (z Tomaszowa Mazowieckiego).


Projekt pokoju dla Meli będzie naprawdę nie lada wyzwaniem, bo dziewczynka ma zainteresowania głównie…chłopięce. Uprawia mnóstwo sportów, ma niespożytkowaną energię – jeździ na rolkach, trenuje piłkę nożną, pływa, wspina się, jeździ na nartach, łyżwach (i to jeszcze nie wszystko!). Swoich sił próbowała także w windsurfingu. I co najważniejsze…ma dopiero 8 lat. Do tego lubi typowo dziewczęce zajęcia tj. rysowanie i malowanie.

Pokój Meli obecnie wygląda tak, jak na poniższym zdjęciu. Nie zachęca do zabawy prawda? Nie mówiąc już o tym, że nie odzwierciedla zainteresowań dziewczynki. Muszę coś z tym zrobić!

konkurs urodzinowy

Najchętniej nagrodziłabym wszystkich, ale niestety zwycięzca może być tylko jeden.  Postanowiłam jednak przyznać jeszcze kilka wyróżnień. Cztery wybrane przeze mnie zgłoszenia, mają pierwszeństwo w projekcie Stacja Metamorfoza. Osoby te otrzymają także prezent niespodziankę.

OTO WYRÓŻNIENIA:

Pani Patrycja, która ma w domu dwa małe szkraby – Oskara i Filipa. Będą oni dzielić razem pokój. Chłopcy bardzo się lubią, ale są w różnym wieku, przez co ich zainteresowania są całkiem inne.

Pani Barbara, którą czeka bardzo trudne wyzwanie, polegające na urządzeniu pokoju dla dwójki synów Kuby i Bartka, między którymi różnica wieku to aż 8 lat!

Pani Joanna z córką Nicol, która wyrosła już z dziecięcego pokoju. Potrzebuje przestrzeni, dopasowanej do potrzeb uczennicy, która będzie sprzyjała nauce.

Pani Ewa z synkiem Igorem, który marzy o pokoju Batmana. Jak na razie jego pokój jest…starą sypialnią rodziców. Stworzę dla Igora pokój, z którego nie będzie mu się chciało wychodzić.

Wynika z tego, że przez kolejne kilka miesięcy, w projekcie Stacja Metamorfoza możecie spodziewać się dwóch pokojów dla rodzeństwa, królestwa uczennicy oraz przestrzeni tematycznej. Będą one oczywiście przeplatane innymi pomieszczeniami, ale nie ukrywam, że pokoje dziecięce, w najbliższym czasie wezmą górę 😉

Kolejność wykonania projektów i opublikowania na blogu artykułów, ustalimy drogą mailową.

Zwycięzców bardzo proszę o wiadomość na maila: kontakt@archistacja.pl, w celu ustalenia szczegółów.

Gratulacje!

  • Zacisze Lenki

    Gratulacje.:)