POKÓJ MARZEŃ – TEMAT LUTEGO I WYNIKI STYCZNIOWEGO KONKURSU

18 Lut
pokój marzeńPokój marzeń – piracki statek

Nadszedł w końcu dzień ogłoszenia wyników styczniowego konkursu w ramach cyklu Pokój Marzeń, którego tematem był TĘCZOWY POKÓJ. Można było w nim wygrać projekt pokoju dziecięcego oraz farby marki Dulux EasyCare do jego pomalowania. Dostałam naprawdę sporo zgłoszeń i wybór był bardzo trudny, bo każdy z pokoi zasługiwał na wygraną. Ostatecznie, wyłoniłam tylko jedną dziecięcą przestrzeń i jest mi bardzo miło ogłosić, że główną nagrodę w styczniowym konkursie zdobywają:

Zosia i Lidia Łączny z Gniezna

 

Gratuluję Zosi, a Panią Lidię proszę o kontakt mailowy, w celu ustalenia szczegółów!

Mam jeszcze jedną dobrą wiadomość, szczególnie dla osób, którym tym razem się nie udało. Co miesiąc, do końca 2018 roku będę ogłaszać nowy konkurs (łącznie będzie ich jeszcze jedenaście) i jeśli tylko któryś z tematów Was zainteresuje to śmiało możecie wziąć w nim udział! Dlatego zachęcam do śledzenia mojego bloga i cyklu wpisów POKÓJ MARZEŃ!


W końcu mogę Wam też zdradzić temat lutego! To PIRACKI STATEK. Jej! Już nie mogę się doczekać jego realizacji! Do udziału w konkursie zapraszam więc małych piratów wraz z rodzicami. Termin przesyłania zgłoszeń mija 4-go marca o godzinie 23:59. Do wygrania jest projekt pokoju dziecięcego i farby Dulux EasyCare, potrzebne do jego pomalowania!

Macie w domu małego pirata, który marzy o nowym pokoju? To dobrze się składa, bo mój konkurs jest kierowany właśnie do Was. Biel, granat, czerwień i błękit morza – te kolory zagoszczą w pokoju Waszej pociechy. Do tego pirackie plakaty i mnóstwo marynistycznych motywów sprawią, że w pokoju będzie można poczuć się jak na prawdziwym pirackim statku! Nie obawiajcie się jednak. Nie zaproponuję Wam łóżka w kształcie statku czy innych tego typu elementów. Meble będą proste, a bawić będziemy się głównie dodatkami, tak by koszt metamorfozy zbytnio nie nadszarpnął Waszego domowego budżetu.

pokój marzeń

ZGŁOSZENIA DO PROJEKTU


Musicie przekonać mnie, że to właśnie Wy powinniście zostać laureatami konkursu. Przedstawcie zainteresowania dziecka (lub najlepiej niech samo je zaprezentuje), prześlijcie kilka zdjęć pokoju, jego rzut i koniecznie dodajcie dlaczego to właśnie on potrzebuje metamorfozy. Zgłoszenia możecie przesyłać na adres: archistacjapl@gmail.com w temacie wiadomości, wpisując „Pokój Marzeń”. Koniecznie napiszcie też z jakiego miasta jesteście. Tutaj znajdziecie więcej szczegółów: POKÓJ MARZEŃ – NOWY BLOGOWY PROJEKT!

Może Waszych znajomych zainteresuje mój konkurs? Dajcie im znać i pomóżcie spełnić marzenia ich dzieci! TAK CHCĘ UDOSTĘPNIĆ TEN WPIS!

Mam nadzieję, że lutowy temat Was zainteresował. Czekam na Wasze zgłoszenia i życzę powodzenia!

Iwona


Korzystając z okazji, zapraszam do mojego sklepu z dekoracjami i upominkami. Przygotowałam szeroką ofertę, dlatego jestem pewna, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich.

pokój marzeń

  • krynia9

    Szkoda, że moi chłopcy już tak wyrośli bo wiek 16 i 12 lat to nastolatki 😉
    Bo z wielką przyjemnością bym zgłosiła ich małą przestrzeń do metamorfozy 🙂

    • Pokój nastolatków też można zgłosić 😉

  • lilka

    Kiedy ogłoszenie wyników:):):)?