POKÓJ MARZEŃ – TEMAT MARCA I WYNIKI LUTOWEGO KONKURSU

12 Mar
pokój marzeńPokój marzeń – LEŚNY ZAKĄTEK

Nadszedł w końcu dzień ogłoszenia wyników lutowego konkursu, w ramach cyklu Pokój Marzeń, którego tematem był PIRACKI STATEK. Można było w nim wygrać projekt pokoju dziecięcego oraz farby marki Dulux EasyCare do jego pomalowania. Zgłoszeń było całkiem sporo, wyłonić mogłam jednak tylko jednego zwycięzcę. Wybór był bardzo trudny, ale jest ktoś, komu nowy pokój należy się bardziej niż innym. Laureatem lutowego konkursu został:

Adaś Truchan z  Krakowa wraz z mamą Izą

 

Gratuluję Adasiowi, a Panią Izę proszę o kontakt mailowy, w celu ustalenia szczegółów!

Mam jeszcze jedną dobrą wiadomość, szczególnie dla osób, którym tym razem się nie udało wygrać. Co miesiąc, do końca 2018 roku będę ogłaszać nowy konkurs (łącznie będzie ich jeszcze dziesięć) i jeśli tylko któryś z tematów Was zainteresuje to śmiało możecie wziąć w nim udział! Dlatego zachęcam do śledzenia mojego bloga i cyklu wpisów POKÓJ MARZEŃ!


Dzisiaj jest też idealny moment na to, by zdradzić temat kolejnego konkursu. To LEŚNY ZAKĄTEK. Jej! Już nie mogę się doczekać jego realizacji! Do udziału w konkursie zapraszam więc leśne skrzaty wraz z rodzicami. Termin przesyłania zgłoszeń mija 31-go marca o godzinie 23:59. Do wygrania jest projekt pokoju dziecięcego i farby Dulux EasyCare, potrzebne do jego pomalowania!

Spokój, leśne zwierzęta, powiew wiosny i bliskość natury. Drewno, intensywna zieleń oraz botaniczne motywy to elementy, które muszą znaleźć się w pokoju leśnego skrzata. Dzięki temu, będzie mógł się poczuć jak w prawdziwym leśnym zakątku. Unikniemy nudy i powtarzalności, razem wyczarujemy oryginalny i naturalny pokój, który będzie sprzyjał zabawie, nauce i odpoczynkowi.

pokój marzeń

ZGŁOSZENIA DO PROJEKTU


Musicie przekonać mnie, że to właśnie Wy powinniście zostać laureatami konkursu. Przedstawcie zainteresowania dziecka (lub najlepiej niech samo je zaprezentuje), prześlijcie kilka zdjęć pokoju, jego rzut i koniecznie dodajcie dlaczego to właśnie ta przestrzeń potrzebuje metamorfozy. Zgłoszenia możecie przesyłać na adres: archistacjapl@gmail.com w temacie wiadomości, wpisując „Pokój Marzeń – marzec”. Koniecznie napiszcie też z jakiego miasta jesteście. Tutaj znajdziecie więcej szczegółów: POKÓJ MARZEŃ – NOWY BLOGOWY PROJEKT!

Może Waszych znajomych zainteresuje mój konkurs? Dajcie im znać i pomóżcie spełnić marzenia ich dzieci! TAK CHCĘ UDOSTĘPNIĆ TEN WPIS!

Mam nadzieję, że marcowy temat Was zainteresował. Czekam na Wasze zgłoszenia i życzę powodzenia!


Korzystając z okazji, zapraszam do mojego sklepu z dekoracjami i upominkami. Przygotowałam szeroką ofertę, dlatego jestem pewna, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich.

pokój marzeń