POKÓJ MARZEŃ – TEMAT KWIETNIA I WYNIKI MARCOWEGO KONKURSU

13 Kwi
pokój samochodowyPokój samochodowy – konkurs

Nadszedł w końcu dzień ogłoszenia wyników marcowego konkursu, w ramach cyklu Pokój Marzeń, którego tematem był LEŚNY ZAKĄTEK. Można było w nim wygrać projekt pokoju dziecięcego oraz farby marki Dulux EasyCare do jego pomalowania. Zgłoszeń dostałam całkiem sporo, wyłonić mogłam jednak tylko jednego zwycięzcę, któremu pomogę urządzić Pokój Marzeń. To była naprawdę bardzo trudna decyzja, bo wszystkie dziecięce przestrzenie, zasługiwały na wygraną. Bardzo miło mi ogłosić, że laureatem marcowego konkursu został:

Mikołajek Czarnecki z Kielc wraz z mamą Marzeną

Gratuluję Mikołajkowi, a Panią Marzenę proszę o kontakt mailowy, w celu ustalenia szczegółów!

Mam jeszcze jedną dobrą wiadomość, szczególnie dla osób, którym tym razem się nie udało wygrać. Co miesiąc, do końca 2018 roku będę ogłaszać nowy konkurs (łącznie będzie ich jeszcze dziewięć) i jeśli tylko któryś z tematów Was zainteresuje to śmiało możecie wziąć w nim udział! Dlatego zachęcam do śledzenia mojego bloga i cyklu wpisów POKÓJ MARZEŃ!


Dzisiaj jest też idealny moment na to, by zdradzić temat kolejnego konkursu. To WARSZTAT SAMOCHODOWY. Jej! Już nie mogę się doczekać jego realizacji! Do udziału w konkursie zapraszam więc fanów samochodów, motocykli wraz z rodzicami. Termin przesyłania zgłoszeń mija 30-go kwietnia o godzinie 23:59. Do wygrania jest projekt pokoju dziecięcego i farby Dulux EasyCare, potrzebne do jego pomalowania! 

pokój samochodowy

Warkot silnika, prędkość światła, blask karoserii. Samochody, motocykle i inne pojazdy to motywy, które muszą znaleźć się w pokoju fana motoryzacji. Dzięki temu, będzie mógł się poczuć jak w prawdziwym warsztacie samochodowym. Unikniemy nudy i powtarzalności, razem wyczarujemy oryginalny i dopasowany do potrzeb dziecka/nastolatka pokój, który będzie sprzyjał zabawie, nauce i odpoczynkowi.

ZGŁOSZENIA DO PROJEKTU


Musicie przekonać mnie, że to właśnie Wy powinniście zostać laureatami konkursu. Przedstawcie zainteresowania dziecka (lub najlepiej niech samo je zaprezentuje), prześlijcie kilka zdjęć pokoju, jego rzut i koniecznie dodajcie dlaczego to właśnie ta przestrzeń potrzebuje metamorfozy. Zgłoszenia możecie przesyłać na adres: archistacjapl@gmail.com w temacie wiadomości, wpisując „Pokój Marzeń – kwiecień”. Koniecznie napiszcie też z jakiego miasta jesteście. Tutaj znajdziecie więcej szczegółów: POKÓJ MARZEŃ – NOWY BLOGOWY PROJEKT!

Może Waszych znajomych zainteresuje mój konkurs? Dajcie im znać i pomóżcie spełnić marzenia ich dzieci! TAK CHCĘ UDOSTĘPNIĆ TEN WPIS!

Mam nadzieję, że kwietniowy temat Was zainteresował. Urządźcie dziecku pokój samochodowy! Czekam na Wasze zgłoszenia i życzę powodzenia!


Korzystając z okazji, zapraszam do mojego sklepu z dekoracjami i upominkami. Przygotowałam szeroką ofertę, dlatego jestem pewna, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich.

pokój samochodowy

  • Asia

    Kiedy wrzucisz na bloga projekty z poprzednich miesięcy „pokoju marzeń”?