POKÓJ MARZEŃ – TEMAT NA MAJ I WYNIKI KWIETNIOWEGO KONKURSU

18 Maj

kraina czarów

Kraina czarów – konkurs

Nadszedł w końcu dzień ogłoszenia wyników kwietniowego konkursu, w ramach cyklu Pokój Marzeń, którego tematem był WARSZTAT SAMOCHODOWY. Można było w nim wygrać projekt pokoju dziecięcego oraz farby marki Dulux EasyCare do jego pomalowania. Zgłoszeń dostałam całkiem sporo, wyłonić mogłam jednak tylko jednego zwycięzcę, któremu pomogę urządzić Pokój Marzeń. To była naprawdę bardzo trudna decyzja, bo wszystkie dziecięce przestrzenie, zasługiwały na wygraną. Bardzo miło mi ogłosić, że laureatem kwietniowego konkursu został:

Wojtuś Szpilski z Zabrza wraz z mamą Magdą

Gratuluję Wojtusiowi, a Panią Magdę proszę o kontakt mailowy, w celu ustalenia szczegółów!

Mam jeszcze jedną dobrą wiadomość, szczególnie dla osób, którym tym razem się nie udało wygrać. Co miesiąc, do końca 2018 roku będę ogłaszać nowy konkurs (łącznie będzie ich jeszcze osiem) i jeśli tylko któryś z tematów Was zainteresuje to śmiało możecie wziąć w nim udział! Dlatego zachęcam do śledzenia mojego bloga i cyklu wpisów POKÓJ MARZEŃ!

TEMAT MAJA


Dzisiaj jest też idealny moment na to, by zdradzić temat kolejnego konkursu. To KRAINA CZARÓW. Jej! Już nie mogę się doczekać jego realizacji! Do udziału w konkursie zapraszam małe wróżki i małych elfów, którzy marzą o magicznym i delikatnym pokoju. Termin przesyłania zgłoszeń mija 31-go maja o godzinie 23:59. Do wygrania jest projekt pokoju dziecięcego i farby Dulux EasyCare, potrzebne do jego pomalowania! 

kraina czarów

Magiczna kraina, czary, wróżkowy pył, delikatne dodatki. Stwórzmy razem dziecięcą przestrzeń i tchnijmy w nią odrobinę magii. Niczym Alicja, przenieśmy się do innego świata, wymarzonego, zaczarowanego, pełnego wróżek, łabędzi i … białych królików 😉

ZGŁOSZENIA DO PROJEKTU


Musicie przekonać mnie, że to właśnie Wy powinniście zostać laureatami konkursu. Przedstawcie zainteresowania dziecka (lub najlepiej niech samo je zaprezentuje), prześlijcie kilka zdjęć pokoju, jego rzut i koniecznie dodajcie dlaczego to właśnie ta przestrzeń potrzebuje metamorfozy. Zgłoszenia możecie przesyłać na adres: archistacjapl@gmail.com w temacie wiadomości, wpisując „Pokój Marzeń – maj”. Koniecznie napiszcie też z jakiego miasta jesteście. Tutaj znajdziecie więcej szczegółów: POKÓJ MARZEŃ – NOWY BLOGOWY PROJEKT!

Dotychczas, wykonałam projekty dwóch POKOI MARZEŃ:

POKÓJ MARZEŃ – tęczowa kraina Zosi

POKÓJ MARZEŃ – piracki statek Adasia

Może Waszych znajomych zainteresuje mój konkurs? Dajcie im znać i pomóżcie spełnić marzenia ich dzieci! TAK CHCĘ UDOSTĘPNIĆ TEN WPIS!

Mam nadzieję, że majowy temat Was zainteresował i że chętnie weźmiecie udział w konkursie! Czekam na Wasze zgłoszenia i życzę powodzenia!


Korzystając z okazji, zapraszam do mojego sklepu z dekoracjami i upominkami. Przygotowałam szeroką ofertę, dlatego jestem pewna, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich.

kraina czarów