STACJA METAMORFOZA – WASZE MIESZKANIA – wprowadzenie

Mam dzisiaj dla Was specjalny wpis, który jest wprowadzeniem do nowego cyklu artykułów, które będą pojawiać się regularnie na moim blogu. Niedawno zapowiadałam, że szykuję dla Was coś specjalnego. Przyszedł czas na to, by odpowiedzieć na Wasze pytania i uchylić rąbka tajemnicy. Postanowiłam stworzyć nowy cykl wpisów, dotyczący aranżacji Waszych mieszkań.

AKTUALIZACJA: Nie przyjmuję już zgłoszeń do tego cyklu. Jeśli chcesz skorzystać z mojej pomocy, zapoznaj się z ofertą projektową.


Tutaj możecie zobaczyć efekty mojej pracy:

Na początek chciałabym, żebyście wiedzieli, że nie będzie to kompletny projekt, taki, jaki dostalibyście od projektanta wnętrz. Przygotowanie całościowej koncepcji, wraz z zestawieniem materiałów i sprzętów, rozwinięciami ścian itd., zajmuje naprawdę sporo czasu. Jeśli potrzebujecie wszystkich tych rzeczy, powinniście zgłosić się do mnie bądź innego architekta, który wykona dla Was taki projekt, ale już na innych zasadach.

Nie mniej jednak jestem pewna, że to, co ode mnie otrzymacie pomoże Wam zaaranżować mieszkanie i pozwoli rozwiązać większość problemów związanych z rozmieszczeniem mebli, kolorystyką czy doborem dodatków. Będzie to jedynie zamysł, który na pewno zainspiruje Was i popchnie w kierunku, który powinniście obrać aranżując swoją przestrzeń.

Każdy z Was może wysłać do mnie jeden pokój, który chciałby poddać metamorfozie (wyjątkowo może być to salon z aneksem kuchennym). Po wnikliwej analizie informacji, które od Was otrzymam zaproponuję moją wizję pomieszczenia po zmianach.

ZASADY:

Zgłoszenie wysłane na adres archistacjapl@gmail.com powinno zawierać:

  • opis problemu – Wasze wskazówki, problemy jakie napotkaliście przy aranżacji, ilość osób użytkujących dany pokój itd.
  • zdjęcia stanu istniejącego, dzięki którym będę wiedziała jak wygląda dane pomieszczenie
  • wymiary pokoju, rozmieszczenie okien, drzwi, najlepiej na schematycznym rysunku
  • inspiracje – zdjęcia wnętrz, które Was się podobają; informacje o tym, jaki styl lubicie, jakie kolory; co chcielibyście, by znalazło się w pokoju? Jeśli pomieszczenie jest wyposażone, napiszcie również, które sprzęty chcielibyście zostawić (powinny być one widoczne na zdjęciach)
  • w tytule wiadomości wpiszcie proszę: STACJA METAMORFOZA

Uwaga! Wysyłając zgłoszenie zgadzacie się na publikację zdjęć przed i (mam nadzieję) po metamorfozie. Oczywiście żadne dane osobowe nie będą ujawnione. Nie będę podawała szczegółów dotyczących lokalizacji. Możecie być pewni, że zostaniecie anonimowi.

Ze wszystkich przysłanych zgłoszeń, wybiorę te pomieszczenia, które najbardziej potrzebują zmiany bądź takie, których historia najbardziej mi się spodoba. Wpisy z tego cyklu pojawiać się będą na blogu regularnie (1-2 razy w miesiącu). Wystarczy, że wyślecie zgłoszenie tylko raz, a za każdym będę brała go pod uwagę wybierając pokój, które ulegnie metamorfozie.

2 ramka

CO ODE MNIE OTRZYMACIE?

Jak już wcześniej wspominałam nie dostaniecie kompletnego projektu z dokładnymi wymiarami, zestawieniem sprzętów i rozwinięciem ścian. Możecie spodziewać się projektu koncepcyjnego i tablicy inspiracji, które sprawią, że na pewno uda Wam się urządzić pokój marzeń. Nie zabraknie również dekoracji, które dobiorę tak, by pasowały do charakteru wnętrza. Jednym słowem będzie bardzo kreatywnie!

Oferuję także wykonanie grafik, zdjęć i obrazków, które będą idealnie uzupełniać Wasze nowo wyremontowane wnętrze 🙂 Jak to mówią, diabeł tkwi w szczegółach.

A MOŻE WŁAŚNIE WYREMONTOWALIŚCIE SWOJE MIESZKANIE I CHCECIE POCHWALIĆ SIĘ EFEKTEM? 

Zachęcam do wysyłania zdjęć przed i po pomieszczeń (lub całych mieszkań), które uległy metamorfozie. Mają szansę pojawić się one na moim blogu i zainspirować czytelników! 🙂

Mam nadzieję, że nowy cykl wpisów przypadnie Wam do gustu. Zachęcam do zgłaszania pomieszczeń, w które chcecie tchnąć nowe życie. Razem stworzymy coś naprawdę fajnego. Jestem tego pewna!

8 thoughts on “STACJA METAMORFOZA – WASZE MIESZKANIA – wprowadzenie

  1. ale super! jak będę miała czas to obfocę pokój i chętnie wyślę zgłoszenie 🙂 Czekam z niecierpliwością na tę serię, wydaje mi się, że będzie kolejną moją ulubioną 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *