Archistacja w mediach społecznościowych:
Zanim zdecydujesz się na indywidualny projekt lub konsultację, zachęcam do zapoznania się z artykułami, które znajdziesz na blogu. Opublikowałam tam sporo inspirujących metamorfoz oraz udzieliłam mnóstwa porad wnętrzarskich, które możesz wykorzystać, urządzając swoje mieszkanie. Zajrzyj do zakładki kategorie i wybierz temat, który Cię interesuje.

Jeśli potrzebujesz indywidualnego podejścia, oferuję odpłatne usługi projektowania wnętrz, na różnym stopniu zaawansowania (zaczynając od konsultacji, a kończąc na projekcie wykonawczym), dlatego możesz wybrać zakres, który odpowiada Ci najbardziej.
WYBIERZ USŁUGĘ, KTÓRA CIĘ INTERESUJE:
Cena projektu zależy przede wszystkim od metrażu oraz stopnia szczegółowości projektu. Oferta jest zróżnicowana, bo każde wnętrze jest inne, więc czasem niezbędny jest kompleksowy projekt, innym razem wystarczy indywidualna konsultacja. Zapoznaj się z moją ofertą oraz zakresem poszczególnych wariantów i wybierz opcję, idealną dla siebie.
ZOBACZ GALERIĘ PROJEKTÓW
W sprawie projektu, skontaktuj się ze mną przez poniższy formularz. Wypełnienie wszystkich pól, pomoże mi bardziej precyzyjnie przygotować dla Ciebie wycenę.
FORMULARZ KONTAKTOWY
ARCHISTACJA NA INSTAGRAMIE