ŚWIĄTECZNA STACJA – Wesołych Świąt!

 

„Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy,

dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.

Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich,

dzień, który już każdy z nas zna od kołyski.”

Dzisiaj wpadam do Was tylko na chwilkę, by złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia.

Wytrwaliście ze mną w moim adwentowym postanowieniu. Przez każdy z dwudziestu czterech dni, pobudzaliśmy swoją kreatywność i poprawialiśmy ręczne umiejętności, tworząc ozdoby DIY. Mam nadzieję, że pomysły na dekoracje Wam się przydały, a ich wykonanie umiliło ten wspaniały czas radosnego oczekiwania.

Jako, że niesamowity klimat już panuje w naszych domach, korzystając z okazji chciałabym życzyć Wam magicznych i rodzinnych Świąt. Odpoczywajcie jak najwięcej i cieszcie się tym wspaniałym czasem w gronie najbliższych. Nie pozwólcie, by coś Was podzieliło. Niech Wasz dom będzie pełen radości i szczęścia. Przyjmijcie z otwartymi ramionami małego Jezuska, który narodzi się w tą wyjątkową, grudniową noc.

Smacznego karpia, moczki oraz pierniczków. Jedzcie do woli, bez wyrzutów sumienia. Pamiętajcie także, że facebook, to nie najlepsze miejsce na spędzenie tego świątecznego czasu.

Choinka już ubrana? Nasza tak 🙂 Pomimo tego, że całe święta spędzimy u rodziny, nie mogliśmy się powstrzymać i kupiliśmy nasze wymarzone, żywe drzewko. Prawie całe w ozdobach hand made stanęło pod oknem w salonie. Zostanie z nami pewnie jeszcze dłuuuugo po świętach.

2

To teraz już kończę, do zobaczenia wkrótce! Wystartuję bardzo intensywnie i ze wzmożoną siłą! Mam nadzieję, że będziecie nadal mi towarzyszyć i budować ze mną ARCHISTACJĘ.

Wesołych Świąt Kochani! 🙂

2 thoughts on “ŚWIĄTECZNA STACJA – Wesołych Świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *