Kupony walentynkowe i grafiki do druku LAST MINUTE

Już jutro Walentynki. Nie masz jeszcze prezentu? Nic straconego! Specjalnie dla spóźnialskich przygotowałam KUPONY WALENTYNKOWE, KARTECZKI „KOCHAM CIĘ” W 12 JĘZYKACH i GRAFIKI DO DRUKU. Dzięki nim zaskoczysz bliską osobę, a także przyozdobisz swój dom nie tylko na czas Święta Zakochanych.

KUPONY WALENTYNKOWE

Mówią, że miłość powinno wyrażać się przez cały rok. Jeśli Ty również jesteś tego zdania, kupony walentynkowe są właśnie dla Ciebie. Dzięki nim możesz sprawić przyjemność drugiej osobie, nie tylko w Walentynki.

Poniżej, możecie pobrać szablon kuponów. W wykropkowane miejsca należy wpisać rzeczy, na które nieczęsto sobie pozwalacie lub takie, które bardzo lubi Twój partner, a Ty niekoniecznie (jak np. wspólne oglądanie meczu piłki nożnej). Na kuponach mogą znaleźć się następujące sformułowania: wieczór filmowy z wybranym motywem przewodnim, śniadanie do łóżka, spacer w świetle księżyca lub leniuchowanie do południa. Wszystko zależy od Ciebie, bo przecież kto lepiej zna Twojego partnera niż Ty.

kupony walentynkowe

KUPONY WALENTYNKOWE DO POBRANIA

Kupony należy wydrukować na kartce A4. Najlepiej zrobić to na zwykłym papierze, by nie mieć problemu ze zszyciem oraz późniejszym wyrywaniem. Długo zastanawiałam się jaka forma łączenia będzie najlepsza. Zdecydowałam się na spięcie wszystkich kuponów zszywaczem. W ten sposób utworzą one książeczkę i wszystkie będą w jednym miejscu. Innym pomysłem było włożenie ich do koperty, ale ostatecznie uznałam, że możliwość wyrwania kuponu z „książeczki” to dodatkowa atrakcja 😉

KARTECZKI „KOCHAM CIĘ” W 12 JĘZYKACH

Drugą moją propozycją walentynkowego upominku są karteczki „Kocham Cię”. Na każdej z nich widnieje ten miłosny zwrot w różnych językach (na każdy miesiąc roku). Można stworzyć z nich malutką książeczkę i obdarować nią bliską osobę 🙂

kupony walentynkowe

„KOCHAM CIĘ” W DWUNASTU JĘZYKACH DO POBRANIA

GRAFIKI DO DRUKU

Ostatnią rzeczą, jaką dla Was przygotowałam są własnoręcznie rysowane grafiki walentynkowe. Stworzyłam pięć wersji kolorystycznych, by każdy mógł wybrać taką, jaka najbardziej pasuje do jego wnętrza.

kupony walentynkowe

Zapisane są one w formacie A4. Wystarczy pobrać je na dysk swojego komputera, wydrukować najlepiej na papierze fotograficznym i oprawić w antyramę lub ramkę na zdjęcia.

kupony walentynkowe

NIEBIESKO-CZERWONE | NIEBIESKO-ŻÓŁTE | RÓŻOWO-SELEDYNOWE | CZERWONO-ZIELONE | FIOLETOWO-ŻÓŁTE

Mam nadzieję, że kupony, miłosne karteczki i grafiki Wam się przydają. A może macie już prezent dla swojej drugiej połówki? Koniecznie podzielcie się w komentarzach, co kreatywnego udało Wam się wymyślić.

14 thoughts on “Kupony walentynkowe i grafiki do druku LAST MINUTE

  1. Iwona! Kupony są ekstra, sama kiedyś takie stworzyłam na urodziny 🙂 fajny pomysł na coś oryginalnego 😉

  2. Można zrobić też zrobić ozdobny słoik bądź pudełko wypełnione karteczkami, na których należy napisać komplementy, miłosne wyznania itp. Następnie wręczyć je ukochanej osobie, by mogła sobie taką karteczkę wyciągnąć np. codziennie lub w razie potrzeby 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *