STACJA DEKORACJA – plakaty z napisami DO DRUKU

Plakaty z napisami nadają się do każdego pomieszczenia. Urozmaicą najnudniejsze wnętrze i spersonalizują je. Oprócz tego wyglądają naprawdę stylowo.

Moje kolorowe i geometryczne grafiki już znacie. W kilku poprzednich wpisach to właśnie one królowały. Dzisiaj przygotowałam dla Was coś całkiem innego.

Coraz bardziej popularne stają się ramki z motywującymi i śmiesznymi powiedzeniami. Postanowiłam stworzyć kilka takich plakatów, które możecie wykorzystać u siebie. Udostępniłam na Wasz domowy użytek OSIEM GRAFIK DO DRUKU. Jestem pewna, że powieszone na ścianie lub postawione na półce, nadają charakteru Waszemu wnętrzu. Sprawdzą się one w nowoczesnych i minimalistycznych pomieszczeniach. Bardzo dobrze wyglądają jako uzupełnienie galerii ściennej, a także jako samodzielny obraz. Plakat należy włożyć do ramki (TUTAJ znajdziecie ogromny wybór ramek w różnych kolorach i wielkościach).

PLIKI DO POBRANIA

Poniżej znajdziecie grafiki do pobrania. Klikając w poszczególne linki zostaniecie przekierowani do pliku, który możecie zapisać na dysku swojego komputera, wydrukować i oprawić w antyramę.

plakaty z napisami

UŚMIECHNIJ SIĘ | TAKIE SAMO TYLKO INNE | OJ TAM OJ TAM | MÓWI SIĘ TRUDNO I PŁYNIE SIĘ DALEJ | MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ | JA NIC NIE MUSZĘ EWENTUALNIE MOGĘ | KAWA Z RANA JAK ŚMIETANA | CIESZ SIĘ Z MAŁYCH RZECZY

Plakaty z napisami mają format A4. Można wydrukować je również jako A3. Warto zainwestować w lepsze kartki niż takie zwykłe do drukarki. Doskonale sprawdzi się papier fotograficzny lub blok techniczny. Wydrukowane obrazki możemy włożyć do ramki lub antyramy i powiesić obok rodzinnych zdjęć czy designerskich motywów.

Po kolorowe, geometryczne grafiki zapraszam Was do wpisów z serii PARA IDEALNA. Znajdziecie tam obrazki w odpowiednio dobranych kolorach:

PARA IDEALNA – żółty i szary + GRAFIKI DO DRUKU

PARA IDEALNA – czarny i biały + GRAFIKI DO DRUKU

PARA IDEALNA – fioletowy i srebrny + GRAFIKI DO DRUKU

PARA IDEALNA – turkusowy i szary + GRAFIKI DO DRUKU

PARA IDEALNA – miętowy i biały+GRAFIKI DO DRUKU

Mam nadzieję, że przygotowane przeze mnie plakaty znajdą zaszczytne miejsce w Waszych domach. Może macie jakieś swoje ulubione teksty? Koniecznie podzielcie się nimi w komentarzach. Jestem pewna, że zainspirują mnie i niewykluczone, że pojawią się w następnym plakatowym wpisie.

2 thoughts on “STACJA DEKORACJA – plakaty z napisami DO DRUKU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *