PLAKATY Z CYTATAMI Z BAJEK DO DRUKU

Lubicie bajki? Wiecie kim jest Kubuś Puchatek, Timon i Pumba oraz Kopciuszek? Jasne, a kto ich nie zna! Do wielu bajek, które oglądałam w dzieciństwie mam sentyment i wracam z łezką w oku. Nawet teraz, wzruszają mnie i inspirują, a sentencje, które wypowiadają ich bohaterowie, są nadal aktualne. Spora popularność artykułu najlepsze cytaty z bajek oraz przygotowanych przeze mnie plakatów do pobrania, skłoniły mnie do stworzenia tego wpisu. Postanowiłam połączyć te dwie części w jedną. Tak właśnie powstały plakaty z cytatami z bajek do druku. Mogą zawisnąć one oczywiście w pokoju dziecięcym, ale także w sypialni czy w salonie. Każdy cytat urozmaicony jest zaprojektowaną przeze mnie grafiką. Wszystko celowo jest czarno-białe, byście mogli sami uzupełnić je ulubionymi kolorami. Mam nadzieję że plakaty Wam się przydają i zajmą zaszczytne miejsce w Waszych mieszkaniach.

plakaty z cytatami z bajek

Pamiętajcie o tym, by plakat włożyć do ramki (TUTAJ znajdziecie ogromny wybór ramek w różnych kolorach i wielkościach).

PLAKATY Z CYTATAMI Z BAJEK DO DRUKU

plakaty z cytatami z bajek

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Plakaty z cytatami z bajek mają format A4. Można wydrukować je również w większym i mniejszym formacie (ustawiając odpowiednio opcje wydruku). Warto zainwestować w kartki trochę lepsze niż takie zwykłe do drukarki, by grafiki dobrze się prezentowały. Doskonale sprawdzi się papier fotograficzny lub blok techniczny.

Po kolorowe, geometryczne grafiki zapraszam Was do wpisów z serii PARA IDEALNA. Znajdziecie tam obrazki w odpowiednio dobranych kolorach. Na moim blogu znajdziecie również sporo plakatów z napisami.

plakaty z cytatami z bajek

Jeśli zdecydujecie się dodać zdjęcie z którymś z moich plakatów na Instagrama, koniecznie dodajcie hasztag #archistacja, bym mogła je odnaleźć.

Jak podobają Wam się stworzone przeze mnie plakaty? Macie jakieś swoje ulubione cytaty z bajek?

34 thoughts on “PLAKATY Z CYTATAMI Z BAJEK DO DRUKU

  1. O, nie! Już mi ściany brakuje!!! Tyle fajnych plakatów! Najbardziej urzekł mnie dot. Kubusia Puchatka o porządku, ekhm…bałaganie 😛 Ale Ty potrafisz wyszukać sentencje!

  2. Świetny pomysł i to wykonanie. Akurat nie są to cytaty z „moich” bajek, ale ten o bałaganie muszę wydrukować:)

  3. Wybrałam ten z Harrego Pottera, ale cała reszta też fachowa!:) Kalendarz ratuje mi życie:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *