Walentynkowe plakaty DO DRUKU

Długo zastanawiałam się czy w tym roku tworzyć walentynkowe plakaty. W sieci znajdziemy ich caaaaałe mnóstwo, na wielu stronach aż roi się od serduszek i darmowych plików do druku w tysiącach wariacji. Ostatecznie przekonały mnie Wasze wiadomości, w których pisaliście, że czekacie i macie nadzieję, że i u mnie owe plakaty się pojawią. Postanowiłam spełnić Wasze prośby i oto są trzy walentynkowe plakaty w minimalistycznym stylu. Są uniwersalne i sprawdzą się doskonale nie tylko w Walentynki. Nie lubię plakatów z napisami „Kocham Cię” itp., dlatego u mnie możecie pobrać trochę mniej bezpośrednie grafiki. Wystarczy włożyć je do ramek (ładne i w dobrej cenie możecie kupić np. w IKEA lub Pepco) i podarować bliskiej osobie.

walentynkowe plakaty

MIŁOŚĆ JEST WTEDY | IDEALNIE DOBRANI SERCE SCANDI

Kilka informacji technicznych:

  • Grafiki najlepiej wydrukować na lepszym papierze (może być blok techniczny)
  • Plakaty zapisane są w formacie A4. Można wydrukować je także większe lub mniejsze, zmieniając odpowiednio ustawienia drukarki.
  • Nie zmieniam kolorów i wzorów na życzenie, więc proszę nie piszcie do mnie w tej sprawie. Czekam jednak na Wasze sugestie, co do innej kolorystyki i tematyki. Wezmę je pod uwagę tworząc kolejny wpis tego typu.
  • Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego
  • Jeśli zdecydujecie się dodać zdjęcie z którymś z moich plakatów, koniecznie dodajcie hasztag #archistacja, bym mogła je odnaleźć.
walentynkowe plakaty

Ma nadzieję, że walentynkowe plakaty przypadły Wam do gustu i spodobają się Waszym bliskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *