JAK MIESZKAJĄ CZYTELNICY ARCHISTACJI? – NOWY BLOGOWY PROJEKT!

Projekt Stacja Metamorfoza jest Wam już bardzo dobrze znany i cieszy się dużą popularnością. Możecie zgłaszać do niego pomieszczenia, które chcielibyście, abym pomogła Wam odmienić. Pomyślałam, że warto byłoby dać szansę również tym, którzy doskonale poradzili sobie z aranżacją własnego mieszkania. Jeśli więc należysz do tego grona, koniecznie przeczytaj artykuł do końca. Jesteś zadowolona z tego jak mieszkasz? A może masz znajomych, których wnętrze zachwyca? Zgłoś je do projektu TAK MIESZKAMY! i zainspiruj innych. Krótko mówiąc, od teraz, będziecie mogli pochwalić się własnymi przestrzeniami na łamach Archistacji!

ZASADY:

Do projektu można zgłaszać zarówno całe mieszkania jak i pojedyncze pokoje czy nawet fragmenty pomieszczeń. Wnętrze wcale nie musi być białe, nowoczesne i urządzone w stylu skandynawskim. Im większa różnorodność i więcej rzeczy wykonanych ręcznie, tym lepiej.

Prześlij od 5 do 15 zdjęć swojego mieszkania / pokoju. Muszą być zrobione w świetle dziennym, ostre, jasne i estetyczne. Najlepiej, by miały orientację poziomą (chociaż nie jest to wymóg konieczny).

Opisz siebie i swoją rodzinę (dane osobowe mnie nie interesują 😉 Chodzi o ilość osób, styl życia, czy są dzieci itp.). Daj znać jaki styl lubicie, co skłoniło Was do takiej, a nie innej aranżacji. Gdzie kupiliście / skąd macie meble i dekoracje. Masz swoją pasję, związaną z aranżacją wnętrz? Jeśli szyjesz, szydełkujesz, fotografujesz lub wykonujesz inne dekoracje DIY – pochwal się koniecznie i daj się poznać!

Podaj imię lub pseudonim, żebym mogła podpisać Cię jakoś na stronie. Dobrze, jeśli będzie też wiadomo z jakiego jesteś miasta (będziesz bardziej autentyczna).

Na końcu maila dodaj formułkę: Oświadczam, że zdjęcia zostały wykonane przeze mnie (lub osobę, którą o to poprosiłam) i mam do nich pełne prawa. Wyrażam zgodę na udostępnienie (publicznego wystawiania) na blogu „Archistacja” oraz w mediach społecznościowych, przesłanych zdjęć, bez żadnych konsekwencji prawnych.

Zdjęcia możesz przesyłać na adres: archistacjapl@gmail.com, wpisując w tytule: TAK MIESZKAMY!

Mam nadzieję, że nowy cykl artykułów będzie dla nas wszystkich bardzo inspirujący. Z góry dziękuję za wszystkie zgłoszenia i mam nadzieję, że zalejecie mnie teraz mailami 😉

2 thoughts on “JAK MIESZKAJĄ CZYTELNICY ARCHISTACJI? – NOWY BLOGOWY PROJEKT!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *