PLAKATY DO POKOJU UCZNIA DO DRUKU

plakaty do pokoju uczniaPlakaty do pokoju ucznia do druku

Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Uczniowie kompletują już wyprawkę, a rodzice pilnują, by o niczym nie zapomnieli. Nic dziwnego, wrzesień tuż tuż! Druga połowa sierpnia to dobry czas na przystosowanie pokoju dziecięcego do potrzeb ucznia – kupno biurka, regału na książki czy wygodnego krzesła (więcej na ten temat przeczytacie tutaj: POKÓJ UCZNIA – JAK GO URZĄDZIĆ?). Poza odpowiednimi meblami, ważne są także pomoce naukowe, z których dziecko będzie mogło korzystać.

plakaty do pokoju ucznia

By ułatwić Wam zadanie przygotowałam trzy plakaty do pokoju ucznia do druku. Możecie pobrać alfabet, liczby lub tabliczkę mnożenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zaopatrzyć się też w cały zestaw, bo każdy z plakatów jest uzupełnieniem pozostałych.

plakaty do pokoju ucznia

Plakaty do pokoju ucznia utrzymane są w czarno-białej kolorystyce, dlatego pasują do każdego wnętrza. Jeśli dziecko będzie miało ochotę, może pomalować je na ulubiony kolor. Poniżej znajdziecie pliki do pobrania:

plakaty do pokoju ucznia

ALFABET | LICZBY | TABLICZKA MNOŻENIA

 

A może przydadzą się one Waszym znajomym? Podzielcie się z nimi, udostępniając plakaty na Facebooku!

Kilka informacji technicznych:

  • Grafiki najlepiej wydrukować na lepszym papierze (może być blok techniczny)
  • Plakaty zapisane są w formacie A4. Można wydrukować je także większe lub mniejsze, zmieniając odpowiednio ustawienia drukarki.
  • Nie zmieniam kolorów i wzorów na życzenie, więc proszę nie piszcie do mnie w tej sprawie. Czekam jednak na Wasze sugestie, co do innej kolorystyki i tematyki. Wezmę je pod uwagę tworząc kolejny wpis tego typu.
  • Plakaty można drukować na domowej drukarce
  • Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego
  • Jeśli zdecydujecie się dodać zdjęcie z którymś z moich plakatów, koniecznie dodajcie #archistacja, bym mogła je odnaleźć.

plakaty do pokoju ucznia

POLUB ARCHISTACJĘ NA FACEBOOKU:

Będzie mi bardzo miło jeżeli dołączysz do mnie na Facebooku. Na swojej tablicy informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na moim blogu oraz świeżutkich plikach do wydruku 🙂

Kompletujecie już wyprawkę szkolną i urządzacie pokój ucznia? Znajdzie się w nim miejsce na przygotowane przeze mnie plakaty? 🙂


Zapraszam do zapisania się do grupy MOJE MAŁE MZnajdziecie tam interesujące porady dotyczące aranżacji wnętrz, dekoracji, a także aspektów związanych z organizacją przestrzeni w swoim mieszkaniu. Sami również możecie się udzielać (a nawet jest to wskazane!), chwalić swoją przestrzenią i inspiracjami znalezionymi w internecie. Jeśli chcecie dołączyć do dyskusji związanej z kupnem, wykończeniem, aranżacją i dekoracją mieszkania, koniecznie zapiszcie się do grupy!

Kliknij w link, aby przejść do grupy: Moje małe M

plakaty do pokoju ucznia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *