POKÓJ SUPERBOHATERA PO METAMORFOZIE #26

Pamiętacie projekt pokoju fana Batmana, który pojawił się na blogu kilka miesięcy temu? Dziś w końcu mogę pokazać Wam zdjęcia z realizacji. W pokoju Igorka zaproponowałam czarno-białą kolorystykę z mocnym żółtym akcentem. Wszystkiego miał dopełnić motyw Batmana oraz Lego, które chłopiec uwielbia.

Pani Ewa – mama Igorka, doskonale poradziła sobie z aranżacją pokoju dla synka. Zmiany zostały już wprowadzone w życie, więc chciałabym Wam dziś pokazać jak pokój wygląda po metamorfozie. Zanim jednak zobaczycie efekt naszych zmagań, poniżej znajdziecie kilka zdjęć sprzed przemiany. Jak widzicie pokój był mało dziecięcy i nieprzystosowany do potrzeb kilkulatka. A teraz? Zmienił się nie do poznania! Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o założeniach projektu, zostawiam link do artykułu z cyklu Stacja Metamorfoza, a jeśli nie to od razu zobaczcie pokój superbohatera przed i po przemianie!

ZOBACZ PROJEKT

pokój superbohatera
pokój superbohatera
pokój superbohatera
pokój superbohatera

Poniżej znajdziecie kilka wizualizacji, które wykonałam na potrzeby projektu. Pokój miał być dziecięcy, nowoczesny i spełniać oczekiwania małego superbohatera. Czy te założenia udało się wprowadzić w życie?

pokój superbohatera

Pani Ewa doskonale poradziła sobie z aranżacją pokoju syna. Stworzyła pokój superbohatera kierując się tym, co jej zaproponowałam, delikatnie modyfikując niektóre elementy. Uważam, że efekt jest świetny i co najważniejsze, bardzo podoba się głównemu zainteresowanemu 😉

pokój superbohatera

Oczywiście w pokoju nie mogło zabraknąć motywu przewodniego. Batman pojawił się on na ścianie, w postaci lampki, na plakatach, a także poduszce i pościeli. Igorek jest zachwycony!

pokój superbohatera

Jedna ze ścian została pomalowana na czarno, a na niej pojawiły się białe naklejki z motywem Batmana. To bardzo prosty sposób na szybką odmianę wnętrza.

pokój superbohatera

Przy ścianie tej stanęło łóżko z wysuwanym materacem, z którego może skorzystać nawet dorosła osoba. Motyw na pościeli nikogo nie powinien dziwić 😉 Obok łóżka znalazło się miejsce na regał Trofast, który pomieścił drobne zabawki i klocki.

pokój superbohatera

Na lewo od drzwi stanęły meble Stuva. Fronty szafy pomalowane zostały farbą tablicową, dzięki czemu Igorek może mazać po nich kredą. Regał pod telewizorem to bardzo dobrze wszystkim znany Kallax. Jego komory zostały wypełnione pudłami oraz zakryte drzwiczkami. Można w nich pochować mniejsze zabawki, książki czy mniej reprezentacyjne przedmioty. Półki na książki, które wiszą za drzwiami, to tak naprawdę uchwyty na przyprawy, pomalowane na czarno.

pokój superbohatera

Pokój spełnił oczekiwania małego superbohatera. Jest nowoczesny i przede wszystkim dostosowany do potrzeb i zainteresowań kilkulatka.

pokój superbohatera

Tutaj znajdziecie SUPER KOLEKCJĘ, która pomoże w stworzeniu pokoju dla superbohatera! >KLIK<

pokój superbohatera

A jak Wam podoba się pokój superbohatera po zmianach?

5 thoughts on “POKÓJ SUPERBOHATERA PO METAMORFOZIE #26

  1. Wow imponująca zmiana. Świetny i praktyczny projekt stał się faktem dokonanym. Rodzice stanęli na wysokości zadania nie zawiedli syna 🙂 ani Ciebie Iwonko 🙂
    ……Przyjemnego użytkowania

  2. Fantastyczna zmiana. Mój syn też jest fanem lego i batmana, jeśli chodzi o kolorystykę pokoju zrobiliśmy biel z zółtym (też stuva z ikea z żółtymi drzwiami i też kalaxy z żóltymi drzwiczkami). Ale brakuje mi u niego czegoś. Tu robi dużo ta czarna ściana z motywem. A mogę zapytać skąd ta lampa z batmanem, bo bardzo mi się podoba?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *