Najładniejsze świąteczne dekoracje z sieciówek

Przygotowałam dla Was przegląd dekoracji świątecznych z popularnych sieciówek! Mam nadzieję, że to zestawienie pozwoli Wam się odnaleźć wśród mnóstwa ozdób, które możemy znaleźć teraz w sklepach.

Na początku, chciałabym abyście wiedzieli, że dekoracje, które Wam pokażę, utrzymane są w stylu skandynawskim. Biel, szarość, drewno i światełka – to właśnie takie połączenie lubię najbardziej. Przejrzałam oferty kilku popularnych sieciówek. W tym wpisie znajdziecie dekoracje z Kika, Pepco, Ikea, Home&You, Jyska oraz Agata Meble. Podałam ceny regularne (bez promocji). Wasze portfele są gotowe? 😀 No to zaczynamy!


KIK

Kik w tym roku wypadł najlepiej pod względem stosunku ceny do estetyki. Sporo drewna, bieli i szarości oraz mnóstwo kreatywnych akcesoriów do pakowania prezentów i DIY.


PEPCO

Pepco trochę mnie rozczarowało, bo znalazłam tam tylko kilka dekoracji świątecznych, wartych uwagi. Oferta bożonarodzeniowa tego sklepu to przede wszystkim brokatowe bombki i inne ozdoby choinkowe (przynajmniej w moim Pepco tak było).


IKEA

W Ikea godne polecenia są oczywiście papierowe gwiazdy, a także całkiem sporo ładnych i oryginalnych papierów do pakowania prezentów. Oprócz tego, warto zwrócić uwagę na duży wybór świetlnych sznurów i sztucznych wianków.


JYSK

Sklep Jysk przygotował bardzo ciekawą ofertę świąteczną. Znajdziecie w nim ładne i estetyczne dekoracje w rozsądnych cenach (wiele z nich jest teraz w promocji). Szczególnie przypadł mi do gustu świecznik Sigyn i gdybym nie miała już dwóch adwentowych świeczników, na pewno byłby mój!


HOME&YOU

Sklep Home&You oferuje dekoracje z wyższej półki cenowej. Znajdziecie w nim dużo błyskotek, czerwieni i tradycyjnych ozdób, choć udało mi się wyszperać też kilka perełek, które idealnie wpisują się w mój gust 🙂


AGATA MEBLE

Oferta świąteczna sklepu Agata Meble trochę przypomina mi dekoracje z Home&You – mnóstwo elegancji, ale mniej błyskotek.


TIGER

Zrobiłam także rozeznanie w sklepie Tiger, ale w tym roku nic nie spodobało mi się na tyle, bym mogła ująć to w zestawieniu. Znalazłam kilka fajnych gadżetów do pakowania prezentów, a poza tym, jestem trochę zawiedziona.

To już wszystko, co dla Was przygotowałam. Mam nadzieję, że znajdziecie we wpisie swoje wymarzone dekoracje 🙂 Oczywiście, namawiam Was również do samodzielnego wykonywania dekoracji. Już niedługo kolejne DIY na moim blogu!

Gdzie Wy najczęściej kupujecie dekoracje?

6 thoughts on “Najładniejsze świąteczne dekoracje z sieciówek

  1. Kik, pepco i jysk w tym roku mają w tym roku dużo fajnych i tanich świątecznych artykułów 🙂 W większość już się zaopatrzyłam. Marzy mi się jeszcze papierowa gwiazda do zawieszenia w oknie, ale potrzebowałabym ich ze 3 sztuki, dlatego jeszcze się waham i może skuszę się na nie dopiero w przyszłym roku 🙂

    1. W przyszłym tygodniu na moim blogu znajdziesz pomysł na proste papierowe gwiazdy DIY. Może w tym roku postawisz na takie, wykonane własnoręcznie, a w przyszłym kupisz swoje wymarzone 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *