Geometryczny kalendarz na 2019 rok

Mam dzisiaj dla Was długo wyczekiwany geometryczny kalendarz na 2019 rok! Już od kilku tygodni dostaję wiadomości, kiedy pojawi się tegoroczna wersja i…w końcu jest! Kalendarz pełni funkcję zarówno praktyczną, jak i estetyczną, czyli połączenie, które lubię najbardziej. Mam nadzieję, że kalendarz na 2019 rok Wam się spodoba i będziecie chętnie go pobierać i drukować 🙂


SPRAWDŹ KALENDARZ GEOMETRYCZNY NA 2022 ROK!


Każdy miesiąc ozdobiłam geometryczną grafiką. Pojawiają się zwierzęta, a także choinka, liść i kwiaty. Kalendarz jest minimalistyczny i czarno-biały. Dzięki temu, zadowoli osoby, które lubią prostotę, ale nie tylko. Rysunki możecie przecież pomalować wedle własnych preferencji. Dni wolne zaznaczyłam pogrubioną czcionką. Całość jest przygotowana do pobrania w pliku pdf, który składa się z dwunastu stron.

kalendarz na 2019
kalendarz na 2019

CHCĘ POBRAĆ KALENDARZ NA 2019 ROK!

Kilka informacji technicznych:

 • Pliki zapisane są w formacie A4. Można wydrukować je także większe lub mniejsze, zmieniając odpowiednio ustawienia drukarki.
 • Nie zmieniam kolorów i wzorów na życzenie, więc proszę nie piszcie do mnie w tej sprawie. Czekam jednak na Wasze sugestie, co do innej kolorystyki i tematyki. Wezmę je  pod uwagę tworząc kolejny wpis tego typu.
 • Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego
 • Jeśli zdecydujecie się dodać zdjęcie z którymś z moich kalendarzy, koniecznie dodajcie #archistacja lub @archistacja, bym mogła je odnaleźć.

Jeśli chcesz dokładnie zaplanować rok, w sklepie znajdziesz kalendarze, które Ci to umożliwią. ZOBACZ PAKIETY KALENDARZY!

kalendarz na 2019

Mam nadzieję, że tegoroczny kalendarz Wam się podoba i będziecie chętnie go pobierać i drukować. Mam nadzieję, że umili Wam on działanie i pomoże zrealizować plany na nadchodzący rok!


Spodobał Ci się kalendarz?

Sprawdź wersję na 2022 rok!

8 thoughts on “Geometryczny kalendarz na 2019 rok

 1. Cześć,
  Mam prośbę do rozważenia na 2020 rok 🙂
  Może warto byłoby umieścić na kalendarzu również numer tygodnia 🙂
  Brakuje tego w wielu kalendarzach tego typu 🙂
  Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *