Przewodnik po wnętrzach – wszystko, co musisz wiedzieć na jego temat

Mogę uroczyście ogłosić, że każdy z Was może kupić Przewodnik po wnętrzach pt. „Metamorfoza wnętrza niskim kosztem”, w którym opisałam sprawdzone pomysły na tani remont.

Przewodnik po wnętrzach to spełnienie moich marzeń. Już od dawna chodziła mi po głowie myśl, by zebrać sprawdzone sposoby na niskobudżetową metamorfozę, ale nie do końca wiedziałam jaką formę wybrać, ciągle brakowało mi czasu itd. W tym roku postanowiłam skończyć z wymówkami i dzięki temu po kilku miesiącach pracy, oddaję w Wasze ręce gotowy produkt. Powstał on z myślą o osobach, które nie mogą pozwolić sobie na skorzystanie z pomocy projektanta, a także o tych, którym frajdę sprawia samodzielne urządzanie. Z tym e-bookiem, frajda będzie jeszcze większa, a podejmowanie decyzji łatwiejsze, mówię Wam! 🙂

Na początku chcę podziękować osobom, które mi zaufały i kupiły Przewodnik po wnętrzach. Czekam z niecierpliwością na Wasze opinie i efekty 🙂


Długo zastanawiałam się, o czym napisać w tym artykule. Nie chciałam, by był on jedynie powieleniem informacji, które znajdziecie na stronie sprzedażowej. Z drugiej strony, zależało mi na tym, by rozwiać wszelkie wątpliwości niezdecydowanych osób. Pomyślałam, że napiszę Wam o tym, dlaczego zdecydowałam się stworzyć ten Przewodnik. Dodam też kilka słów o moim podejściu do urządzania.

Dlaczego napisałam Przewodnik po wnętrzach?

Tytuł Przewodnika „Metamorfoza wnętrza niskim kosztem” mówi sporo na temat jego treści. Zawarłam w nim bowiem moje sprawdzone pomysły na tani remont (o tym jednak przeczytacie w drugiej części wpisu). Nie traktuje on jednak wyłącznie o tym. Jednym z moich głównych założeń było pokazanie, że każdy ma prawo mieszkać po swojemu. W ładnym i przytulnym mieszkaniu może wisieć lampa za 50 zł, ściany mogą być pomalowane na biało lub szaro, mogą też na granatowo, możemy w nim zastosować popularne rozwiązania, jeśli tylko nam to odpowiada. Mieszkanie powinno spełniać oczekiwania wyłącznie jego mieszkańców. Przewodnik pomoże Wam je odnaleźć i poukładać. Dzięki temu zaplanujecie metamorfozę wnętrza i stworzycie przestrzeń, która będzie Wam służyć i sprawiać radość. Bo przecież o to właśnie chodzi, prawda?


Jeśli już mowa o pieniądzach…

Pomimo tego, że zawodowo zajmuję się projektowaniem wnętrz, mam problem z wydawaniem dużych sum pieniędzy na wyposażenie mieszkania. Ja naprawdę wolę pojechać na wakacje lub zainwestować w sprzęt do pracy, niż wydać 2000 zł na oprawę oświetleniową. Nie chciałabym jednak, żeby ktoś poczuł się urażony, bo to wszystko jest kwestią priorytetów. Szanuję dizajnerów i producentów mebli. Bardzo cieszę się, że mają swoich odbiorców, którzy mogą i chcą pozwolić sobie na produkty klasy premium. Każdy z nas jest inny, mamy różne cele w życiu, całkiem inne potrzeby i zainteresowania. Ja po prostu wolę kupić tańszy mebel i własnoręcznie go odmienić, nadając mu jedyny w swoim rodzaju charakter. Czasem stawiam też na znane i lubiane rozwiązania np. regał Kallax czy komoda Tarva. I nic w tym złego.


Co to znaczy „niskim kosztem”?

Wiem, że przymiotnik „tanio” dla każdego może znaczyć coś innego. Oprócz osobistych przekonań, traktujemy go różnie, ze względu na dziedzinę życia, w której go używamy. Na przykład inaczej odbieramy sformułowanie „tania książka”, a inaczej „tani remont”. Nie będę ukrywać, że w Przewodniku piszę o rozwiązaniach, które są niedrogie, ale nadal trzeba wydać na nie określoną kwotę. Nawet jeśli wykorzystamy wszystkie przedmioty, jakie mamy to zawsze będzie trzeba dokupić, farbę, tkaninę czy zasłony. W porównaniu do generalnego remontu jednak, przemiany jakie proponuję w Przewodniku kosztują niewiele 🙂

Jeśli więc macie bazę, czyli sprawne sprzęty i meble w dobrym stanie (kolor nie musi Wam odpowiadać), nie musicie wydawać mnóstwa pieniędzy, by odmienić wnętrze nie do poznania. Pochylcie się nad kilkoma elementami i sprawcie, by Wasze mieszkanie zyskało zupełnie nowy charakter. Nie warto czekać na lepszy moment. Zacznijcie dobrze mieszkać już teraz, najlepiej jak możecie na obecnym etapie życia.


O Przewodniku

Przewodnik po wnętrzach to kompendium wiedzy na temat niskobudżetowej metamorfozy wnętrza. Opisałam w nim zagadnienia, związane z aranżacją mieszkania, w oparciu o posiadane meble. W Przewodniku przeczytacie o tym, jak szukać inspiracji i w jaki sposób przekładać je na swoje mieszkanie, jak dobierać kolory i wzory, jak odmienić meble i dekoracje, w jaki sposób ustawić je w pokoju, jak dekorować ściany i wiele innych.

W e-booku znajdziecie sporo zdjęć, mnóstwo przykładów i gotowych pomysłów na tani remont, bo najbardziej zależy mi na tym, by dawał on realny efekt. Czytając go możecie równocześnie wypełniać Zeszyt Inspiracji, by od razu po skończeniu czytania, móc wprowadzić plany w życie.


Moduły

Przewodnik po wnętrzach podzielony jest na 4 główne moduły, z których każdy traktuje o kolejnych etapach metamorfozy: WIZJA, ELIMINACJA, BAZA, DEKORACJA. Moduły podzielone są na rozdziały, w których opisuję konkretne zagadnienia. Oprócz tego, na końcu e-booka umieściłam pomysły na metamorfozę poszczególnych pomieszczeń, zebrane w pigułce oraz linki do różnych blogów, pod którymi znajdziecie inspirujące metamorfozy.

ZOBACZ SPIS TREŚCI


Ten e-book jest dla Ciebie jeśli:

  • Chcesz odmienić wnętrze mieszkania lub domu, ale masz ograniczony budżet lub po prostu nie chcesz zbyt dużo inwestować.
  • Wygląd wnętrza Twojego domu jest dla Ciebie ważny, ale generalny remont planujesz dopiero za kilka lat.
  • Wynajmujesz mieszkanie i chcesz nadać mu osobistego charakteru, ale nie masz zamiaru zbyt dużo inwestować w nieswoje lokum.
  • Chcesz urozmaicić nudną przestrzeń. Wnętrze jest niby skończone,ale czegoś mu brakuje.Potrzebujesz ciągłych zmian.
  • Lubisz przestawiać meble, dodawać nowe dekoracje, kombinować z kolorystyką.
  • Nie wiesz od czego zacząć, co Ci się podoba, jak dobierać do siebie kolory i różne elementy wyposażenia wnętrza.

Jeżeli choć jedno z powyższych sformułowań Cię dotyczy, Przewodnik po wnętrzach jest dla Ciebie!


Kupując Przewodnik po wnętrzach otrzymacie:

  • e-book „Metamorfoza wnętrza niskim kosztem” – 128 stron A4;
  • Zeszyt Inspiracji, który będziesz mogła samodzielnie wypełnić; – 19 stron A4

Zarówno e-book, jak i Zeszyt Inspiracji możecie wydrukować na domowej drukarce. Przygotowując je, starałam się stosować jak najmniej wypełnień (poza zdjęciami, bez których nie wyobrażam sobie tego Przewodnika) i postawiłam na prosty layout. Oba te elementy sprzyjają ekonomicznym wydrukom 😉

E-book dostępy jest wyłącznie w formacie PDF z jednego głównego powodu – znajduje się w nim sporo zdjęć i tabelek, więc formaty epap i mobi niestety nie oddałyby w pełni treści, którą chciałam przekazać. Nie wykluczam jednak, że w przyszłości przygotuję wersję na czytniki, np. wyłącznie z samym tekstem, jeśli wyrazicie taką chęć. Wtedy oczywiście osoby, które kupiły e-booka wcześniej, otrzymają ją gratis.


Pakiety

Przewodnik po wnętrzach możecie kupić jako osobny produkt lub w pakiecie z indywidualną konsultacją, którą będziecie mogli odbyć po przeczytaniu e-booka (konsultacja nie ma terminu ważności). Wybierzcie opcję, która bardziej Wam odpowiada.


Będzie mi bardzo miło, jeśli wesprzecie moją twórczość, bym nadal mogła tworzyć zarówno bezpłatne, jak i płatne treści. W przyszłym roku chciałabym kontynuować serię Przewodników i mam nadzieję, że w efekcie powstanie dużo ciekawych i pomocnych narzędzi, związanych z aranżacją wnętrz 😉

CHCĘ KUPIĆ PRZEWODNIK

Pamiętajcie o skorzystaniu z KODU RABATOWEGO -20%, wystarczy, że zapiszecie się na listę. TUTAJ możecie to zrobić.

7 thoughts on “Przewodnik po wnętrzach – wszystko, co musisz wiedzieć na jego temat

  1. Boże! Nie zdawałam sobie sprawę z tego, jak bardzo potrzebowałam tego ebooka! Chciałam zminimalizować koszty remontu, a przy tym nie spłukać się do minus zera, a ty mi to umożliwiłaś <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *