Podcast 009: Jak znaleźć swój styl we wnętrzach?

Zapraszam na dziewiąty odcinek mojego podcastu, w którym mówię na luzie o architekturze wnętrz oraz o tym, jak zaprojektować otoczenie, by dobrze nam się żyło. Ten odcinek poświęciłam sposobom na to, jak znaleźć swój styl we wnętrzach.

Dowiecie się z niego:

  • Czy określenie stylu jest naprawdę takie ważne?
  • W czym nam może pomóc obecny wystrój mieszkania lub domu?
  • Co mają wakacje do stylu we wnętrzach?
  • Jak przeglądać inspiracje, żeby coś z tego wynieść?
  • Dlaczego warto odwiedzać rzeczywiste wnętrza?
  • Jak dobrać ponadczasową bazę?

Zapraszam do wysłuchania tego odcinka 🙂

2 thoughts on “Podcast 009: Jak znaleźć swój styl we wnętrzach?

  1. Chętnie dodałabym jeszcze zachwyt odpowiednią epoką, czasem historycznym do pomocy z wybraniem odpowiedniego stylu. W dzieciństwie chyba każdy z nas pociągał jakiś klimat, czy to renesans (jak w moim przypadku) czy to lata 80, wracające wraz z serialem „Stranger Things” . Mi to niesamowicie pomogło, bo patrząc na zdjęcia w internecie zakochałam się w Skandynawii, jednak będąc w salonach zorientowałam się , że to kompletnie nie dla mnie i dopiero będąc w klimatycznej bibliotece udało mi się uzyskać dobry dla mnie efekt 😀

  2. Ja szukałem i nadal szukam własnego stylu metodą prób i błędów. Przed urządzaniem pierwszego mieszkania miałem już pewne wyobrażenie co do jego wyglądu. Dwa lata po urządzeniu ono nadal mi się podoba. Ale z drugiej strony dostrzegam rozwiązania, które mógłbym w nim zastosować z korzyścią dla stylistyki i funkcjonalności wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *