STACJA DEKORACJA – wielkanocne plakaty DO DRUKU

10 Mar

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Już pod koniec marca spożyjemy z najbliższymi uroczyste wielkanocne śniadanie. W sklepach już od dawna możemy zobaczyć świąteczne dekoracje i motywy. Świeczki, maskotki, czekoladowe zające i pisanki zajmują dużą część sklepowych wystaw.

Powoli zaczynamy przyozdabiać również nasze domy na święta. Lubimy tą przedświąteczną atmosferę przede wszystkim dlatego, że wiosna budzi się do życia. Pierwsze wiosenne promienie słoneczne zaglądają przez okna do naszych mieszkań. Figurki króliczków, baranków i kuczaczków zaczynają opanowywać nasze cztery ściany. Chcemy, by nasz dom był ładny, stylowy i świeży. By ułatwić Wam zadanie, przygotowałam grafiki do druku. Plakaty w pastelowych kolorach dopełnią całości, nie tylko na czas Świąt Wielkiej Nocy. Mam nadzieję, że Wam się przydadzą i chętnie zawiesicie je na ścianie!

PLIKI DO POBRANIA

Poniżej znajdziecie grafiki do pobrania. Klikając w poszczególne linki zostaniecie przekierowani do pliku, który możecie zapisać na dysku swojego komputera. Plakaty przedstawiają motywy, kojarzące się z Wielkanocą. Baranek, króliczek, kurczaczek i pisankowy wzór znajdą zaszczytne miejsce w Waszym mieszkaniu.

1

BARANEK | KRÓLICZEK

2

KURCZACZEK | PISANKA

Grafiki mają format A4. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wydrukować je trochę większe (ich rozdzielczość na to pozwala). Warto zainwestować w kartki lepsze niż takie zwykłe do drukarki. Doskonale sprawdzi się papier fotograficzny lub blok techniczny (koniecznie zaznaczcie opcję ?drukowanie bez obramowania?). Wydrukowane obrazki możecie włożyć do ramki lub antyramy i powiesić w salonie lub pokoju dziecięcym.

Grafiki do pokoju dziecięcego możecie znaleźć również tutaj:

STACJA DEKORACJA ? tapety dla dzieci + GRAFIKI DO DRUKU

Dajcie znać w komentarzu, który motyw najbardziej przypadł Wam do gustu. Może zapomniałam o jakimś wzorze? Jeśli zdecydujecie się wykorzystać któryś z plakatów przy dekorowaniu mieszkania, koniecznie podzielcie się zdjęciem kompozycji 😉

Zachęcam do zapisania się do mojego NEWSLETTERA, by być zawsze na bieżąco (zerknijcie na prawą kolumnę, tuż pod moim zdjęciem). Oprócz tygodniowego podsumowania, w mailach będziecie otrzymywać prezenty-niespodzianki, których nie znajdziecie na blogu. 

5 thoughts on “STACJA DEKORACJA – wielkanocne plakaty DO DRUKU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *