PASTELOWE PLAKATY DO POKOJU DZIECIĘCEGO

Plakaty cieszą się na moim blogu dużym zainteresowaniem, dlatego staram się co jakiś czas publikować nową ich dawkę 😉 Pomyślałam, że już dawno nie tworzyłam kolorowych grafik, typowo dla dzieci. I oto są! Pastelowe plakaty do druku. Znajdują się na nich popularne motywy tj. chmurka, gwiazdka, sówka i kropelka. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu (a także Waszym pociechom) i znajdą zaszczytne miejsce w ich królestwie. Zobaczcie jakie plakaty do pokoju dziecięcego przygotowałam. Macie do wyboru aż osiem różnych grafik! Pamiętajcie o tym, by włożyć je do ramek (TUTAJ znajdziecie ogromny wybór ramek w różnych kolorach i wielkościach).

plakaty do pokoju dziecięcego

TU MIESZKA KSIĘŻNICZKA | ROZCHMURZ SIĘ | DOBRANOC GWIAZDECZKO | SŁONIK NA SZCZĘŚCIE | ZAWSZE PŁYŃ DO CELU | SOWA MĄDRA GŁOWA | PORA SPAĆ | CZEŚĆ KRUSZYNKO

Kilka informacji technicznych:

– Grafiki najlepiej wydrukować na lepszym papierze (może być blok techniczny)

– Plakaty zapisane są w formacie A4. Można wydrukować je także większe lub mniejsze, zmieniając odpowiednio ustawienia drukarki.

– Nie zmieniam kolorów i wzorów na życzenie, więc proszę nie piszcie do mnie w tej sprawie. Czekam jednak na Wasze sugestie, co do innej kolorystyki i tematyki. Wezmę je pod uwagę tworząc kolejny wpis tego typu.

– Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego

plakaty do pokoju dziecięcego

Inne plakaty do pokoju dziecięcego możecie pobrać, klikając w poniższe artykuły: 

PLAKATY ZE ZWIERZĄTKAMI

PASTELOWE PLAKATY W GEOMETRYCZNE WZORY

Po geometryczne grafiki zapraszam Was do wpisów z serii PARA IDEALNA. Znajdziecie tam obrazki w odpowiednio dobranych kolorach. Na moim blogu często publikuję również plakaty z napisami.

plakaty do pokoju dziecięcego

Jeśli zdecydujecie się dodać zdjęcie z którymś z moich plakatów na Instagrama, koniecznie dodajcie hasztag #archistacja, bym mogła je odnaleźć.

Jak podobają Wam się stworzone przeze mnie plakaty? Lubicie pastelowe kolory w pokoju dziecięcym?

8 thoughts on “PASTELOWE PLAKATY DO POKOJU DZIECIĘCEGO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *