Karnawałowe dekoracje DO DRUKU

W tym roku okres karnawału jest wyjątkowo długi. Trwa od 6-go stycznia aż do 28-go lutego, więc aktualnie jesteśmy mniej więcej na półmetku. To dobry moment, by zorganizować przyjęcie karnawałowe i zaprosić grono dobrych znajomych. By ułatwić Wam jego przygotowanie, stworzyłam mnóstwo plików do pobrania. Są etykietki, znaczniki i plakaty oraz coś ekstra, czyli rekwizyty do sesji zdjęciowych (lub jeśli ktoś woli – popularnych selfie). Zaprojektowałam dla Was karnawałowe dekoracje z papieru, które każdy z Was może pobrać i wydrukować 🙂

karnawałowe dekoracje

Postanowiłam, do mojej ulubionej czarno-białej kolorystyki, dodać trochę srebra i magenty. Kolory te są bardzo eleganckie i jednocześnie imprezowe 😉 Mam nadzieję, że takie zestawienie przypadnie Wam do gustu.

Poniżej znajdziecie PLAKATY DO DRUKU w karnawałowym wydaniu:

karnawałowe dekoracje

PLAKAT 1 |  PLAKAT 2


Podczas przygotowywania karnawałowego przyjęcia, przydadzą się również malutkie kółeczka. Mogą one posłużyć jako ZNACZNIKI DO KIELISZKÓW lub DEKORACJA np. ciastek i muffinek (wystarczy wtedy do kółeczka, przykleić wykałaczkę).

karnawałowe dekoracje
ZNACZNIKI


Butelka wina lub innego alkoholu będzie o wiele lepiej się prezentować, jeśli ozdobimy ją karnawałową ETYKIETKĄ. Poniżej znajdziecie aż cztery różne wzory.

karnawałowe dekoracje

ETYKIETKI


Pomyślałam, że dobrym pomysłem będzie także stworzenie PUDEŁEK NA PRZEKĄSKI. Złożone wedle instrukcji, pomieszczą chipsy, ciastka i krakersy.

karnawałowe dekoracje

PUDEŁKO 1 |  PUDEŁKO 2


Uwaga! To jeszcze nie wszystko. Jako, że dobra impreza nie może obejść się bez sesji zdjęciowej, przygotowałam coś, by urozmaicić zwyczajne fotki. To REKWIZYTY DO ZDJĘĆ, do których wystarczy przykleić patyczek lub słomkę, przyłożyć w okolice twarzy, zrobić śmieszną minę i wcisnąć spust migawki.

karnawałowe dekoracje

CZĘŚĆ PIERWSZA | CZĘŚĆ DRUGA


Kilka informacji technicznych:

  • Grafiki najlepiej wydrukować na lepszym papierze (może być blok techniczny)
  • Pliki zapisane są w formacie A4. Można wydrukować je także większe lub mniejsze, zmieniając odpowiednio ustawienia drukarki.\
  • Nie zmieniam kolorów i wzorów na życzenie, więc proszę nie piszcie do mnie w tej sprawie. Czekam jednak na Wasze sugestie, co do innej kolorystyki i tematyki. Wezmę je pod uwagę tworząc kolejny wpis tego typu.
  • Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego
  • Jeśli zdecydujecie się dodać zdjęcie z moją grafiką, koniecznie oznaczcie je #archistacja, bym mogła je odnaleźć.
karnawałowe dekoracje
karnawałowe dekoracje

Organizujecie przyjęcia karnawałowe? Ja co roku goszczę znajomych i rodzinę na karnawałowo-urodzinowej imprezie. Mam nadzieję, że i Wy znajdziecie czas na spotkania z najbliższymi i wykorzystacie przygotowane przeze mnie karnawałowe dekoracje. Udanej zabawy!

karnawałowe dekoracje

6 thoughts on “Karnawałowe dekoracje DO DRUKU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *