Plakaty ze znanymi cytatami DO DRUKU cz.2

Ostatni artykuł, w którym udostępniłam PLAKATY Z CYTATAMI Z BAJEK DO DRUKU, spotkał się z Waszą ogromną przychylnością. Dostałam mnóstwo zdjęć, na których grafiki te wisiały w pokojach Waszych dzieci. Od publikacji  tego wpisu minęło sporo czasu, dlatego postanowiłam stworzyć jego kontynuację. Wykonałam całkiem nowe plakaty z cytatami z popularnych bajek i filmów. Spośród wszystkich pomysłów wybrałam sentencje, które najbardziej mi się spodobały i ubrałam je w oryginalną, graficzną oprawę. Długo zastanawiałam się czy nawiązywać do tematyki filmu. Ostatecznie, zdecydowałam się odejść od oczywistych skojarzeń i zaprojektowałam własną interpretację popularnych cytatów. Mam nadzieję, że Wam się spodobają!

plakaty z cytatami

Plakaty, które dla Was przygotowałam, utrzymane są w czarno-białej kolorystyce i minimalistycznym stylu. To sprawia, że będą one dobrze wyglądać w każdym pokoju (zarówno w bardzo kolorowym, a także w takim, o stonowanej barwie). W razie potrzeby i chęci, można dodać kolory, wykorzystując kredki i flamastry 🙂

KRAINA LODU | LILO I STICH | HARRY POTTER

Jeśli podobają Wam się, stworzone przeze mnie plakaty, koniecznie PODZIELCIE SIĘ NIMI NA FACEBOOKU!

Kilka informacji technicznych:

  • Grafiki najlepiej wydrukować na lepszym papierze (może być blok techniczny)
  • Plakaty zapisane są w formacie A4. Można wydrukować je także większe lub mniejsze, zmieniając odpowiednio ustawienia drukarki.
  • Nie zmieniam kolorów i wzorów na życzenie, więc proszę nie piszcie do mnie w tej sprawie. Czekam jednak na Wasze sugestie, co do innej kolorystyki i tematyki. Wezmę je pod uwagę tworząc kolejny wpis tego typu.
  • Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego
  • Jeśli zdecydujecie się dodać zdjęcie z którymś z moich plakatów, koniecznie dodajcie hasztag #archistacja, bym mogła je odnaleźć.
plakaty z cytatami

POLUB ARCHISTACJĘ NA FACEBOOKU:

Będzie mi bardzo miło jeżeli dołączysz do mnie na Facebooku. Na swojej tablicy informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na moim blogu oraz świeżutkich plikach do wydruku 🙂

plakaty z cytatami

Jak podobają się Wam stworzone przeze mnie plakaty? Znajdziecie na nie miejsce w Waszym mieszkaniu?

3 thoughts on “Plakaty ze znanymi cytatami DO DRUKU cz.2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *