PLAKATY W STYLU MARYNISTYCZNYM DO DRUKU

Jak tylko rozpocznie się wiosna, myślami jestem już na wakacjach. Morze, plaża, słońce, drink z palemką, bikini i piasek palący stopy – to jest to! Bardzo lubię marynarskie klimaty i za każdym razem jadę nad morze z takim samym podekscytowaniem. Nic dziwnego, że coraz częściej decydujemy się urządzić pokój dziecięcy w stylu marynistycznym. Miłe skojarzenia oraz połączenie intensywnych i kontrastowych kolorów sprawiają, że w pokoju chłopca nierzadko królują kotwice, koła ratunkowe i paski! Jeśli Wy również macie ochotę wprowadzić do dziecięcej przestrzeni trochę marynarskiego klimatu, poniżej znajdziecie trzy plakaty w stylu marynistycznym do druku!

plakaty w stylu marynistycznym

Kóło ratunkowe, żaglówka oraz kotwica to motywy, które postanowiłam umieścić na stworzonych przeze mnie plakatach. Nie mogło oczywiście zabraknąć moich ulubionych geometrycznych wzorów, które stanowią idealne tło dla marynarskich elementów.

plakaty w stylu marynistycznym

POBIERZ PLAKATY: KOŁO RATUNKOWE | ŻAGLÓWKA | KOTWICA

 

Do pokoju w stylu marynistycznym będzie pasował także plakat z Krabkiem Frankiem, który możecie pobrać tutaj: PLAKATY DO POKOJU DZIECIĘCEGO ZE ZWIERZACZKAMI

Kilka informacji technicznych:

  • Grafiki najlepiej wydrukować na lepszym papierze (może być blok techniczny)
  • Plakaty zapisane są w formacie A4. Można wydrukować je także większe lub mniejsze, zmieniając odpowiednio ustawienia drukarki.
  • Nie zmieniam kolorów i wzorów na życzenie, więc proszę nie piszcie do mnie w tej sprawie. Czekam jednak na Wasze sugestie, co do innej kolorystyki i tematyki. Wezmę je pod uwagę tworząc kolejny wpis tego typu.
  • Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego
  • Jeśli zdecydujecie się dodać zdjęcie z którymś z moich plakatów, koniecznie dodajcie hasztag #archistacja, bym mogła je odnaleźć.

plakaty w stylu marynistycznym

Jak podobają się Wam stworzone przeze mnie plakaty w stylu marynistycznym? Myślę, że sprawdzą się w pokoju każdego wilka morskiego 🙂

4 thoughts on “PLAKATY W STYLU MARYNISTYCZNYM DO DRUKU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *