ZZA KULIS – SIERPNIOWE MIGAWKI

1 Wrz

sierpień zza kulis

Yyy…Ale jak to? Koniec sierpnia? Kalendarz niestety nie kłamie, a coraz zimniejsze poranki i wieczory dają o sobie znać. Lato zbliża się ku końcowi, a ja przypominam bardziej albinoskę, a niżeli murzynkę. Dość jednak tego narzekania, bo w czasie, w którym czytacie ten artykuł, zwiedzam sobie Sandomierz i robię całe mnóstwo zdjęć. Wypróbowuję mój nowy szerokokątny obiektyw, do zakupu którego przymierzałam się przez ostatnie pół roku. Ślę pozdrowienia i zapraszam w podróż przez kolejne dni sierpnia, który (na szczęście) okazał się bardziej różnorodny niż miesiąc poprzedni 🙂

NIE SAMYM REMONTEM ŻYJE CZŁOWIEK

Na początku miesiąca wybrałam się z rodzinką w góry. Pogoda była cudowna, a tereny bardzo urokliwe. Udało mi się nawet wybrać na kajaki! Płynęłam ze Sromowców Niżnych aż do Krościenka. To ciekawe doświadczenie i niesamowita przygoda. Warto spróbować tego rodzaju aktywności. Pamiętajcie jednak, że jeśli jesteście początkujący warto wybrać dzień, w którym nurt nie jest zbyt mocny, a woda – czysta 😉

sierpień zza kulis

SZKOLENIE W KRAKOWIE

Od razu po powrocie z Pienin, wyruszyłam do Krakowa na szkolenie z programu do projektowania. Pcon Planner to darmowe narzędzie, które daje bardzo duże możliwości. Przyda się osobom, które chcą samodzielnie zaprojektować swój dom oraz architektom, szukającym bezpłatnego narzędzia do pracy. Niedługo napiszę Wam więcej na ten temat, bo pytania związane z programami do projektowania, zadajecie mi bardzo często.

sierpień zza kulis

Przy okazji pobytu w Krakowie, nie mogłam nie wybrać się na wycieczkę na Stare Miasto i Kazimierz. Byłam tam już tak wiele razy, a miasto ciągle mnie zachwyca. Oficjalnie zazdroszczę wszystkim, którzy mieszkają nad Wisłą!

sierpień zza kulis

MEBLOWANIE

W sierpniu nie mogło zabraknąć też wątku mieszkaniowego. W końcu dojechał do mnie długo wyczekiwany narożnik i parę innych rzeczy. Mieszkanie zaczyna nabierać kształtów! Jeszcze chwila i przyjdzie czas na dekorowanie!

sierpień zza kulis

SUKULENTOWA RODZINKA SIĘ POWIĘKSZA!

Do mojej rodzinki sukulentów dołączyły trzy kaktusy. Przywiozłam je z wycieczki ze Stramberka w Czechach. Gdy z daleka zobaczyłam szklarnię z kaktusami, nie mogłam się oprzeć i zabrałam do domu trójkę nowych lokatorów. Prawda, że to bardzo praktyczne pamiątki?

sierpień zza kulis

CZESKIE WIDOKI

Przepiękne widoki, rodem z austriackiego miasteczka i górski klimat. Jestem pozytywnie zaskoczona tym miejscem i jeśli będziecie w pobliżu, koniecznie wybierzcie się do Stramberka. Uwielbiam takie jednodniowe wycieczki, które pozwalają na wytchnienie w momencie, w którym nie mogę pozwolić sobie na dłuższy wyjazd.

sierpień zza kulis

SYPIALNIA NABIERA KSZTAŁTÓW

Zabudowa w sypialni jest już prawie gotowa. Kupiłam też nową pościel! Przejrzałam chyba cały internet, w poszukiwaniu takiej we wzory, która by mi odpowiadała (nie we wszystkich kolorach tęczy, nie we kwiaty, nie pstrokata i nie babcina). Zastanawiam się jeszcze nad tym, jaki zagłówek wybrać. Myślę o pikowanym, modułowym lub drewnianym i sama nie wiem na jaki się zdecydować…(oczywiście, chcę zrobić go samodzielnie 😀 ).

sierpień zza kulis

DRUGIE URODZINY ARCHISTACJI

26-go sierpnia Archistacja obchodziła swoją drugą rocznicę! Nie mogę uwierzyć, że minęły już dwa lata. To był bardzo pracowity i owocny okres. Kolejne miesiące zapowiadają się jeszcze ciekawiej! Z okazji urodzin zorganizowałam konkurs, w którym do wygrania jest pomoc w metamorfozie pokoju i farby marki Dulux. Tutaj znajdziecie więcej szczegółów: DRUGIE URODZINY ARCHISTACJI + KONKURS

sierpień zza kulis

TOP 3 NA BLOGU:

sierpień zza kulis

sierpień zza kulis

  • CEGIEŁKA NA ŚCIANIE – KROK PO KROKU – jeśli zastanawiacie się jaką cegiełkę wybrać i macie wątpliwości czy samodzielnie poradzicie sobie z jej położeniem, koniecznie przeczytajcie ten artykuł.

sierpień zza kulis

A jak Wam minął sierpień? Jesteście już po urlopie czy dopiero przed? Życzę dużo słońca i mnóstwo energii w kolejnym miesiącu! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *