WAKACYJNE RAMKI DIY

wakacyjne ramkiWakacyjne ramki DIY 

Jestem właśnie na etapie planowania galerii ściennej do mojej sypialni. Jedną ze ścian chcę zapełnić ramkami różnego typu, a do nich włożyć zdjęcia z wyjazdów i plakaty. Bardzo lubię tego typu dekoracje, więc nie mogło ich zabraknąć w moim mieszkaniu. Pięknie zapełniają puste ściany i sprawiają, że przestrzeń staje się oryginalna i niepowtarzalna. By urozmaicić trochę galerię ścienną postanowiłam ozdobić zwykłe ramki z sieciówki. Wykorzystałam w tym celu nadmorskie patyczki, które jakiś czas temu znalazłam na plaży i w ten sposób powstały wakacyjne ramki.

By wykonać wakacyjne ramki będziemy potrzebować:

  • zwykłych ramek na zdjęcia
  • patyków, muszelek, kamyków, wedle uznania
  • kleju na gorąco

wakacyjne ramki

Ja postanowiłam ozdobić moje ramki nadmorskimi patyczkami. Na początku, dopasowałam je tak, aby jak najdokładniej pokryły powierzchnię ramki (jeśli zdecydujecie się udekorować ramki muszelkami lub kamyczkami, postępujecie analogicznie). Kawałki patyków można docinać, ale warto ograniczyć tę czynność do minimum (patyki oszlifowane przez wodę, są ładnie zakończone).

wakacyjne ramki

Następnie, kawałki patyków znalezione na plaży lub inne nadmorskie ozdoby, przyklejamy do ramki przy użyciu kleju na gorąco. Należy robić to ostrożnie, by się nie poparzyć.

wakacyjne ramki

Teraz wystarczy już tylko włożyć do ramek ulubione zdjęcia i gotowe!

wakacyjne ramki

wakacyjne ramki

wakacyjne ramki

wakacyjne ramki

Oczywiście, ramki można przyozdobić też innymi przedmiotami. Oprócz muszelek i kamyczków mogą być to koraliki, sznurki czy nawet sztuczne lub papierowe kwiaty. Wszystko zależy od Was.

Wakacyjne ramki zajmą zaszczytne miejsce na ścianie w mojej sypialni. Włożę do nich zdjęcia z wyjazdów i wycieczek. Lubicie dekorować mieszkanie fotografiami i plakatami?

6 thoughts on “WAKACYJNE RAMKI DIY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *