KALENDARZ NA 2018 DO DRUKU

Kalendarz, który stworzyłam w zeszłym roku, cieszył się ogromną popularnością. Wasze pytania o nową wersję, które spływają do mnie od połowy listopada, upewniły mnie w przekonaniu, że w tym roku powinnam stworzyć jego kontynuację. Dziękuję Wam, za tak duży odzew, który sprawił, że jeszcze bardziej niż zwykle, starałam się sprostać Waszym oczekiwaniom. Pomysłów na motyw przewodni miałam kilka. Zwyciężyły jednak rysunki, podobne do tych, które zdobiły mój kalendarz w zeszłym roku. Jeśli więc macie ochotę pobrać kalendarz 2018, zostańcie ze mną jeszcze chwilę 🙂


SPRAWDŹ KALENDARZ GEOMETRYCZNY NA 2022 ROK!


Każdy z miesięcy ozdobiony jest stworzoną przeze mnie geometryczną grafiką. Pojawia się jeleń i inne zwierzęta, są też góry, liść i róża. Kalendarz jest minimalistyczny i oczywiście czarno-biały. Dni wolne zaznaczyłam pogrubioną czcionką. Całość jest przygotowana do pobrania w pliku pdf, który składa się z dwunastu stron.

kalendarz 2018

Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądają wszystkie kartki kalendarza. Jeśli Wam się podobają koniecznie PODZIELCIE SIĘ NIMI NA FACEBOOKU!

kalendarz 2018

CHCĘ POBRAĆ KALENDARZ NA 2018 ROK!

Kilka informacji technicznych:

  • Pliki zapisane są w formacie A4. Można wydrukować je także większe lub mniejsze, zmieniając odpowiednio ustawienia drukarki.
  • Nie zmieniam kolorów i wzorów na życzenie, więc proszę nie piszcie do mnie w tej sprawie. Czekam jednak na Wasze sugestie, co do innej kolorystyki i tematyki. Wezmę je  pod uwagę tworząc kolejny wpis tego typu.
  • Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego
  • Jeśli zdecydujecie się dodać zdjęcie z którymś z moich kalendarzy, koniecznie dodajcie #archistacja lub @archistacja, bym mogła je odnaleźć.
kalendarz 2018

Mam nadzieję, że tegoroczny kalendarz Wam się podoba i będziecie chętnie go pobierać i drukować. Dziękuję, że byliście ze mną w tym 2017 roku. Z nadzieją spoglądam w przyszłość i jestem pewna, że 2018 rok przyniesie dużo dobrego i całe mnóstwo ciekawych projektów 🙂


Spodobał Ci się kalendarz?

Sprawdź wersję na 2022 rok!

4 thoughts on “KALENDARZ NA 2018 DO DRUKU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *