PODSUMOWANIE 2017 I PLANY NA 2018

Ostatnie dni grudnia oraz początek stycznia to czas przemyśleń i snucia planów na kolejne dwanaście miesięcy. W tym okresie zwalniamy, przystajemy na chwilę, przede wszystkim ze względu na okoliczności, ale też poczucie, że coś się skończyło i zostało zastąpione nowym, nieznanym, intrygującym. Mawiają, że wraz z początkiem roku, możemy zacząć wszytko od nowa. Uważam, że to trochę zbyt górnolotne stwierdzenie, ale tak jak nie przepadam za hasłami typu „nowy rok, nowe życie”, bardzo lubię tę symboliczną zmianę cyferki. Koniec roku to dobry czas, by na chwilę się zatrzymać i zastanowić, co przez ostatnie kilkanaście miesięcy się udało, a co niekoniecznie. Warto odpowiedzieć sobie również na pytanie „dlaczego tak się stało?”. Dzięki temu można lepiej zaplanować kolejny rok, tak aby nie było w nim miejsca na porażki, a tylko na drobne potknięcia. Na początku, nie zamierzałam dzielić się z Wami moim podsumowaniem i celami na kolejny rok, ale ostatecznie uznałam, że chciałabym, abyście wiedzieli, co planuję w 2018 i w czym będziecie mieli okazję uczestniczyć. Poza tym, słowa wypowiedziane mają większą moc, dlatego postanowiłam uchylić Wam rąbka tajemnicy. W dzisiejszym wpisie chciałabym podzielić się z Wami moimi około blogowymi planami na kolejne dwanaście miesięcy oraz krótko podsumować to, co działo się w 2017 roku. Jeśli zatem interesuje Was ten temat, koniecznie zostańcie ze mną i poznajcie moje plany na 2018 rok! 🙂

plany na 2018

PODSUMOWANIE 2017 ROKU


Ubiegły rok był dla mnie obfity w wyzwania i bardzo pracowity. Dużo się działo, musiałam zmierzyć się z rzeczami, z którymi nigdy wcześniej nie miałam do czynienia. Dzięki temu, spełniło się kilka moich największych marzeń, które wprowadziły do mojego życia dość duże zmiany. Jednym z tych wyzwań, był dla mnie remont mieszkania i przeprowadzka. Muszę przyznać, że te dwie rzeczy, pochłonęły sporą część mojego czasu i energii. Najtrudniejsza była konfrontacja oczekiwań z rzeczywistością, bo mieszkanie w bloku niesie ze sobą całe mnóstwo ograniczeń. Dodatkowo, wszystko trwało dużo, niż na początku zakładaliśmy. Pomimo tego, że nadal kilka rzeczy zostało do dokończenia i tym samym, nie udało mi się opublikować wszystkich metamorfoz, uważam, że z tego starcia wyszłam zwycięsko 😀

Drugą, najważniejszą kwestią, było dla mnie otwarcie własnego sklepu internetowego. Jestem bardzo zadowolona, że pomimo wszelkich przeciwności czasowych i formalnych, udało mi się, z małym poślizgiem, ale wystartować. W sklepie pojawiło się naprawdę sporo produktów, tak jak to sobie zaplanowałam. Dodatkowo, ogromna ilość grudniowych zamówień, upewniała mnie w przekonaniu, że produkty Wam się podobają, a z licznych maili wynika, że czekacie na więcej.

Ostatnim moim największym sukcesem jest rozwój bloga, a co za tym idzie, wzrost liczby odbiorów. Statystyki mówią, że coraz więcej osób codziennie odwiedza Archistację, co bardzo mnie cieszy i daje motywację do tworzenia nowych i wartościowych treści. Jestem zadowolona, że pomimo wielu spraw na głowie, publikowałam dobre jakościowo artykuły i to w miarę regularnie. Dodatkowo, udało mi się nawiązać współpracę z kilkoma znanymi markami, co oceniam na duży plus!

plany na 2018

PLANY NA 2018 ROK


SKLEP

W kolejnym roku planuję rozwijać swój sklep i stopniowo wprowadzać do niego nowe produkty. Na każde święto mam zamiar przygotować specjalną ofertę, z której będziecie mogli skorzystać. Możecie więc spodziewać się nowości na Dzień Babci i Dziadka, Walentynki, Wielkanoc itd. Oprócz tego, liczę na to, że jeszcze w tym tygodniu, w sklepie pojawi się pierwsza część naklejek na ścianę. A w kolejnym miesiącu – dekoracje, o które tak często pytacie. W tym roku planuję także rozszerzyć ofertę sklepu o artykuły weselne tj, zaproszenia, winietki i inne elementy z tym związane.

YOUTUBE

Nagrywanie filmów na Youtube było moim celem w 2017 roku. Niestety to jedna z tych rzeczy, która kompletnie zeszła na dalszy plan i nie udało mi się jej zrealizować. W tym roku nie będzie już wymówek, dlatego możecie spodziewać się treści, w trochę innej formie niż dotychczas. Filmy oczywiście będą utrzymane w tematyce DIY, aranżacji i dekorowania wnętrz, dlatego jestem pewna, że takie urozmaicenie przekazywanych informacji, Wam się spodoba. Kończę kompletować sprzęt i myślę, że jeszcze w styczniu, zaproszę Was na nowy film!

BLOG

Chciałabym, by na blogu pojawiło się jeszcze więcej wpisów, prezentujących Wasze wnętrza. Wy także tworzycie Archistację, dlatego umożliwię Wam, pochwalenie się sypialnią, pokojem dziennym czy dziecięcym. Będę starała się, aby w 2018 roku pojawiło się kilka większych projektów we współpracy ze znanymi markami. Z tym celem, wiąże się kolejny, a mianowicie zorganizowanie stacjonarnych warsztatów. Nie zabraknie też oczywiście artykułów związanych z DIY (oprócz mniejszych, planuję też duże projekty tj. meble!). Z racji tego, że za kilka miesięcy czeka mnie bardzo ważny dzień, na blogu pojawi się też kilka wpisów, związanych z weselnymi dekoracjami, popularnymi stylami, oryginalną księgą gości itd.

Już od dłuższego czasu zamierzam wprowadzić na blogu zmiany, które poprawią funkcjonalność i ułatwią poruszanie się po stronie. Chciałabym, abyście mieli łatwiejszy dostęp do starszych artykułów oraz do kategorii, które Was interesują. Mam też zamiar uaktualnić artykuły, które pojawiły się na blogu dawno temu, a mogłyby być Wam pomocne. Na to jednak znajdę czas pewnie dopiero w lipcu.

PROJEKT NIESPODZIANKA

Drugą połowę roku poświęcę dużemu projektowi, który chodzi mi po głowie od początku prowadzenia bloga. Nie powiem Wam na razie o co chodzi, ale jestem pewna, że pomysł bardzo Wam się spodoba i chętnie z niego skorzystacie.

MIESZKANIE

W styczniu chciałabym dokończyć większość spraw związanych z mieszkaniem (na pierwszy miesiąc roku zaplanowałam kilka bardzo fajnych DIY), bym w lutym mogła zacząć dzielić się z Wami metamorfozami kolejnych pomieszczeń. Mam nadzieję, że tak jak ja, nie możecie się doczekać!

plany na 2018

To wszystkie moje około blogowe plany. Jest ich dość trochę, ale jestem pewna, że dużą część z nich uda mi się zrealizować. Dajcie znać, jakie Wy macie plany na kolejny rok. Podzielcie się w komentarzu najważniejszym celem na kolejne dwanaście miesięcy. Pamiętajcie, że wypowiedziane słowa, mają większą moc 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *