WIELKANOCNE PLAKATY DO DRUKU W SKANDYNAWSKIM STYLU

To już trzeci wielkanocny wpis w tym roku! A w kolejce czekają jeszcze trzy super ekstra artykuły, które na pewno Wam się spodobają i zainspirują Was do samodzielnego wykonywania dekoracji. Zgadnijcie o co dostałam najwięcej pytań w tym roku? Oczywiście, że o wielkanocne plakaty! Jakże by mogło być inaczej. Tym bardziej, że w ubiegłych latach takie grafiki się nie pojawiły. Postanowiłam to zmienić i tak oto powstały trzy minimalistyczne wielkanocne plakaty, idealne dla osób ceniących czerń, biel i geometrię. Mam nadzieję, że Wam się spodobają i ozdobią Wasze mieszkania 🙂

wielkanocne plakaty

Plakaty utrzymane są w skandynawskim stylu. Prostota i minimalizm to cechy, które wzięłam pod uwagę projektując tegoroczne grafiki. Do wyboru macie trzy plakaty, dostępne poniżej:

wielkanocne plakaty

KRÓLIK GEOMETRYCZNY | JAJECZKA | PISANKA

Kilka informacji technicznych:

  • Pliki zapisane są w formacie A4. Można wydrukować je także większe lub mniejsze, zmieniając odpowiednio ustawienia drukarki.
  • Nie zmieniam kolorów i wzorów na życzenie, więc proszę nie piszcie do mnie w tej sprawie. Czekam jednak na Wasze sugestie, co do innej kolorystyki i tematyki. Wezmę je  pod uwagę tworząc kolejny wpis tego typu.
  • Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego
  • Jeśli zdecydujecie się dodać zdjęcie z którymś z moich kalendarzy, koniecznie dodajcie #archistacja lub @archistacja, bym mogła je odnaleźć.

wielkanocne plakaty

POLUB ARCHISTACJĘ NA FACEBOOKU:

Będzie mi bardzo miło jeżeli dołączysz do mnie na Facebooku. Na swojej tablicy informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na moim blogu oraz świeżutkich plikach do pobrania.

wielkanocne plakaty

A jak Wasze przygotowania do Świąt? Przyozdobiliście już mieszkanie? Na jakie dekoracje stawiacie w tym roku? Moje wielkanocne plakaty są już włożone w ramki i ustawione na półce. Zastąpiły one geometrycznego jelenia i…bożonarodzeniową gwiazdę 😉

One thought on “WIELKANOCNE PLAKATY DO DRUKU W SKANDYNAWSKIM STYLU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *