WIELKANOCNE DEKORACJE I WASZE DZIEŁA

Na dwa dni przed Wielkanocną przygotowałam luźny wpis, idealny „do pooglądania”. Pokażę Wam kilka ulubionych świątecznych dekoracji, które zdobią moje mieszkanie w tym roku. Pomyślałam, że mało kto ma teraz czas na czytanie merytorycznych artykułów, a jego ilość, którą przeznaczylibyście na to, by przebrnąć przez dwa tysiące słów, możecie spożytkować na pooglądanie zdjęć i stworzenie choć jednej dekoracji. Na końcu artykułu, znajdziecie także zdjęcia prac moich czytelników (czyli Waszych 😉 ), które zostały wykonane w oparciu o instrukcję, zawartą na blogu. Mam nadzieję, że taka forma artykułu Wam się spodoba i że się trochę zainspirujecie. Zobaczcie jakie wielkanocne dekoracje zrobią w tym roku mój salon.

wielkanocne dekoracje

Moje ulubione półki w pokoju dziennym zmieniły wyraz na zdecydowanie bardziej wielkanocny. Znalazły się na nich dekoracje wykonane przeze mnie własnoręcznie, ale również takie sklepowe. Nie mogło zabraknąć też minimalistycznych plakatów, które większość z Was pewnie już kojarzy 😉

wielkanocne dekoracje

W tym roku na blogu pojawiło się sporo wielkanocnych dekoracji. Wszystkie były proste w formie i wykonaniu, minimalistyczne, a dzięki licznym i pozytywnym komentarzom wiem, że Wam się spodobały. Na półkach w moim mieszkaniu, obok ozdób DIY, stanęły również sklepowe dodatki, głównie z Kika, który w tym roku pozytywnie zaskoczył mnie swoją przepiękną ofertą.

wielkanocne dekoracje

Złoty i drewniany zajączek oraz wielkanocna skorupka w złote groszki są już ze mną od miesiąca! To pierwsze moje tegoroczne świąteczne ozdoby. Bukszpan kupiłam dopiero wczoraj. Idealnie wpisał się on w aranżację półek i trochę ją ożywił.

wielkanocne dekoracje

Wśród dekoracji nie mogło zabraknąć oczywiście zajączków ze styropianowych jajeczek, które skradły Wasze serca (no dobra, moje też 😀 ).

wielkanocne dekoracje

A teraz to, na co pewnie czekacie najbardziej, czyli Wasze prace! Piękne zajączki, aranżacje z plakatami i girlandami, które stworzyliście własnymi rękami! Cudownie wyglądają, a serce rośnie, patrząc na te wspaniałe dzieła. Zobaczcie ile zdjęć zajączków mi przesłaliście!

wielkanocne dekoracje

A to zeszłoroczne girlandy i tegoroczne plakaty, które możecie pobrać na blogu.

wielkanocne dekoracje

Nie zabrakło też geometrycznych zajączków, które pokochaliście.

wielkanocne dekoracje

A Wy w tym roku postawiliście na sklepowe wielkanocne dekoracje? Czy może zrobiliście coś samodzielnie? Korzystając z okazji życzę Wam zdrowych i wesołych Świąt! Byście spędzili je dokładnie tak, jak chcecie 🙂

3 thoughts on “WIELKANOCNE DEKORACJE I WASZE DZIEŁA

  1. WOOOW! Bardzo stylowe, eleganckie i nowoczesne dekoracje świąteczne. Robią wrażenie. Fantastyczny i mocno inspirujący wpis. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *