Gwiazda z papieru DIY [FILM]

Gwiazda z papieru to świąteczny hit wnętrzarski. Jeśli macie profil na Instagramie i śledzicie popularne konta wnętrzarskie to na pewno zaobserwowaliście aranżacje z gwiazdami w roli głównej. Według mnie wyglądają pięknie, zawieszone w oknie lub przy suficie, umilają ten przedświąteczny czas.

Najbardziej podobają mi się gwiazdy w prostym i minimalistycznym wydaniu. Właśnie takie papierowe ozdoby, postanowiłam stworzyć własnoręcznie i podzielić się z Wami instrukcją ich wykonania. By ułatwić Wam zadanie, przygotowałam szablony ramion gwiazd pięcio- i siedmioramiennej. Znajdziecie je, na końcu tego wpisu.

Pomyślałam, że sposób na złożenie gwiazdy z papieru, najlepiej przedstawić w formie wideo (myślę, że to bardziej przystępna wersja, zarówno dla mnie, jak i dla Was). Poniżej znajdziecie instrukcję, którą udało mi się nagrać 🙂

Zanim jednak przejdziecie do filmu, wydrukujcie szablony gwiazdy pięcioramiennej, bo w filmie pokazuję etapy jej powstawania. Siedmioramienną robi się analogicznie, tylko ramion jest więcej. Wiąże się to z trochę większym nakładem pracy.

SZABLON GWIAZDY PIĘCIORAMIENNEJ (należy wydrukować go pięć razy)

SZABLON GWIAZDY SIEDMIORAMIENNEJ (należy wydrukować go siedem razy)

Oczywiście, w filmie zapomniałam dodać, żebyście zostawiali kciuki w górę i subskrybowali mój kanał. Kiepska ze mnie jutuberka 😛 Przed Świętami, mam zamiar nagrać jeszcze dwa materiały wideo: na temat tworzenia naturalnych ozdób choinkowych oraz pakowania prezentów. 

gwiazda z papieru

Jak podoba Wam się pomysł na samodzielne wykonanie gwiazdy z papieru? A może macie już w swoim domu takie gwiazdy? Pochwalcie się! 🙂


Zobacz ozdoby świąteczne DIY, zebrane w jednym miejscu!

7 thoughts on “Gwiazda z papieru DIY [FILM]

  1. Bardzo piękne gwiazdy. Dokładnie pokazujesz co i jak. Spróbuje wykonać takie w weekend jako dekoracja do sypialni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *