STACJA DEKORACJA – minimalistyczne plakaty DO DRUKU

Uwielbiam minimalistyczne wnętrza! Czerń, biel, złoto – klasyka, która nigdy się nie znudzi. Czyste barwy, prosta forma i oszczędność detali – to idea minimalizmu. W takich wnętrzach doskonale prezentują się minimalistyczne plakaty.

Stworzyłam kilka plakatów, które możecie wykorzystać u siebie. Udostępniłam na Wasz domowy użytek OSIEM GRAFIK DO DRUKU. Jestem pewna, że powieszone na ścianie lub postawione na półce, nadadzą Waszemu wnętrzu skandynawskiego klimatu. Sprawdzą się w nowoczesnych i minimalistycznych pomieszczeniach. Bardzo dobrze wyglądają jako uzupełnienie galerii ściennej, a także jako samodzielny obraz. Plakat należy włożyć do ramki (TUTAJ znajdziecie ogromny wybór ramek w różnych kolorach i wielkościach).

minimalistyczne plakaty

PLIKI DO POBRANIA

Poniżej znajdziecie grafiki do pobrania. Klikając w poszczególne linki zostaniecie przekierowani do pliku, który możecie zapisać na dysku swojego komputera, wydrukować i oprawić w antyramę.

minimalistyczne plakaty

SŁODKICH SNÓW | HOME SWEET HOME | HELLO | HEY BABY | HOME | UŚMIECH PROSZĘ | DOBREGO DNIA | LOVE SUNDAY HATE MONDAY

Minimalistyczne plakaty mają format A4. Można wydrukować je również w większym formacie. Warto zainwestować w lepsze kartki niż takie zwykłe do drukarki. Doskonale sprawdzi się papier fotograficzny lub blok techniczny. Przy drukowaniu warto zaznaczyć opcję ?drukowanie bez obramowania”.

Po kolorowe, geometryczne grafiki zapraszam Was do wpisów z serii PARA IDEALNA. Znajdziecie tam obrazki w odpowiednio dobranych kolorach.

Odsyłam Was również to plakatów z napisami: STACJA DEKORACJA – plakaty z napisami DO DRUKU

Mam nadzieję, że przygotowane przeze mnie plakaty znajdą zaszczytne miejsce w Waszych domach. Lubcie minimalistyczne plakaty? Który najbardziej przypadł Wam do gustu?

8 thoughts on “STACJA DEKORACJA – minimalistyczne plakaty DO DRUKU

  1. No i stało się. Trafiłam na odpowiedni plakat tu u Ciebie.Dobrego dnia 🙂 mam u siebie w ramce szklanej na łańcuszku ……..z braku odpowiedniej ilości czarnego tuszu czarne zygzaki i napis mam szary HURRRRRRA NIE MA TEGO ZŁEGO CO BY NA DOBRE NIE WYSZŁO a ten żółty tylko akcentuje moje dodatki.Stoliczek ,poduszkę i bratki kwitnące na żółto 😉

    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *