ZRÓB SOBIE KARTKĘ – podziękowanie ślubne

Wakacje to czas wyjazdów, ale także rodzinnych uroczystości. W tym okresie, częściej spotykamy się z najbliższymi, by celebrować codzienne chwile. Na ten okres przyda również spora ilość ślubów. Nie ma się co dziwić, lato zdecydowanie napawa optymizmem i radością. Miałam ostatnio przyjemność współpracować z przyszłą Panną Młodą. Stworzyłam dla niej prezenty, którymi obdaruje rodziców i świadków w dniu wesela. Pudełeczka i kartki to spersonalizowane podziękowanie ślubne dla bliskich.

Wesele utrzymane jest w biało-beżowo-złotej kolorystyce. Takie też miały być wykonane przeze mnie prezenty. Postawiłam na subtelne i delikatne kolory oraz oszczędne dekoracje.

Kartki, stworzone specjalnie dla świadków Pary Młodej, przybrały bardzo ciekawą formę. Poprzez zastosowanie kształtów i symboli (odpowiednich dla każdej z płci), od razu wiadomo, która kartka jest dla kogo.

podziękowanie ślubne

Kartka dla świadka stworzona została na wzór garnituru. Ozdobiłam ją kokardką oraz kieszonką. W środku widnieje tekst z podziękowaniem.

podziękowanie ślubne

Świadkowa otrzyma kartkę w kształcie sukienki. Przewiązana jest ona tasiemką i udekorowana kremowymi koralikami.

podziękowanie ślubne

Pudełeczka dla rodziców Pary Młodej utrzymane są w podobnym klimacie. Jeśli jesteście ciekawi jak samodzielnie je wykonać, zerknijcie TUTAJ. To nieszablonowe i spersonalizowane podziękowanie ślubne, które mam nadzieję spodoba się rodzicom. Oba prezenty są praktycznie jednakowe, przeznaczone dla rodziców Panny i Pana Młodego.

podziękowanie ślubne

Na jednym ze „skrzydeł” widnieje zdjęcie Pary Młodej, trzymającej w rękach portret rodziców. Na kolejnych jest cytat, złota myśl oraz koperta z Bonem Niespodzianką.

podziękowanie ślubne

Po środku umieściłam malutki bukiecik, stworzony ze wstążek, ozdobnego papieru i milusich kuleczek. Nigdy wcześniej nie robiłam tego typu dekoracji. Najczęściej w tym miejscu pojawiały się życzenia. Myślę, że częściej powinnam umieszczać na środku przestrzenną ozdobę, bo całość prezentuje się całkiem nieźle.

podziękowanie ślubne

Po zamknięciu, pudełeczka przewiązałam białymi tasiemkami i dodałam napis „Kochanym Rodzicom”. Końcowy efekt doskonale oddaje poniższe zdjęcie, na którym możecie zobaczyć prezenty w całej okazałości.

podziękowanie ślubne

Jak podoba Wam się takie podziękowanie ślubne? Lubicie otrzymywać prezenty wykonywane własnoręcznie?

4 thoughts on “ZRÓB SOBIE KARTKĘ – podziękowanie ślubne

  1. Piękne te kartki! <3 Uwielbiam taką kolorystkę, a na dodatek te wszelkie małe detale dodają uroku Twoim pracom. 🙂 Bardzo lubię takie prace i pomysłowość osób je wykonujących. 🙂 Piękna pamiątka. Obdarowani na pewno będą zachwyceni 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *