ZRÓB SOBIE KARTKĘ – podziękowanie ślubne

5 Sie
podziękowanie ślubnePodziękowanie ślubne – kartki i pudełeczka

Wakacje to czas wyjazdów, ale także rodzinnych uroczystości. W tym okresie, częściej spotykamy się z najbliższymi, by celebrować codzienne chwile. Na ten okres przyda również spora ilość ślubów. Nie ma się co dziwić, lato zdecydowanie napawa optymizmem i radością. Miałam ostatnio przyjemność współpracować z przyszłą Panną Młodą. Stworzyłam dla niej prezenty, którymi obdaruje rodziców i świadków w dniu wesela. Pudełeczka i kartki to spersonalizowane podziękowanie ślubne dla bliskich.

Wesele utrzymane jest w biało-beżowo-złotej kolorystyce. Takie też miały być wykonane przeze mnie prezenty. Postawiłam na subtelne i delikatne kolory oraz oszczędne dekoracje.

Kartki, stworzone specjalnie dla świadków Pary Młodej, przybrały bardzo ciekawą formę. Poprzez zastosowanie kształtów i symboli (odpowiednich dla każdej z płci), od razu wiadomo, która kartka jest dla kogo.

podziękowanie ślubne

Kartka dla świadka stworzona została na wzór garnituru. Ozdobiłam ją kokardką oraz kieszonką. W środku widnieje tekst z podziękowaniem.

podziękowanie ślubne

Świadkowa otrzyma kartkę w kształcie sukienki. Przewiązana jest ona tasiemką i udekorowana kremowymi koralikami.

podziękowanie ślubne

Pudełeczka dla rodziców Pary Młodej utrzymane są w podobnym klimacie. Jeśli jesteście ciekawi jak samodzielnie je wykonać, zerknijcie TUTAJ. To nieszablonowe i spersonalizowane podziękowanie ślubne, które mam nadzieję spodoba się rodzicom. Oba prezenty są praktycznie jednakowe, przeznaczone dla rodziców Panny i Pana Młodego.

podziękowanie ślubne

Na jednym ze „skrzydeł” widnieje zdjęcie Pary Młodej, trzymającej w rękach portret rodziców. Na kolejnych jest cytat, złota myśl oraz koperta z Bonem Niespodzianką.

podziękowanie ślubne

Po środku umieściłam malutki bukiecik, stworzony ze wstążek, ozdobnego papieru i milusich kuleczek. Nigdy wcześniej nie robiłam tego typu dekoracji. Najczęściej w tym miejscu pojawiały się życzenia. Myślę, że częściej powinnam umieszczać na środku przestrzenną ozdobę, bo całość prezentuje się całkiem nieźle.

podziękowanie ślubne

Po zamknięciu, pudełeczka przewiązałam białymi tasiemkami i dodałam napis „Kochanym Rodzicom”. Końcowy efekt doskonale oddaje poniższe zdjęcie, na którym możecie zobaczyć prezenty w całej okazałości.

podziękowanie ślubne

Jak podoba Wam się takie podziękowanie ślubne? Lubicie otrzymywać prezenty wykonywane własnoręcznie?

Zachęcam do zapisania się do mojego NEWSLETTERA, by być zawsze na bieżąco (zerknijcie na prawą kolumnę, tuż pod moim zdjęciem). Oprócz tygodniowego podsumowania, w mailach będziecie otrzymywać prezenty-niespodzianki, których nie znajdziecie na blogu. 

4 thoughts on “ZRÓB SOBIE KARTKĘ – podziękowanie ślubne

  1. Piękne te kartki! <3 Uwielbiam taką kolorystkę, a na dodatek te wszelkie małe detale dodają uroku Twoim pracom. 🙂 Bardzo lubię takie prace i pomysłowość osób je wykonujących. 🙂 Piękna pamiątka. Obdarowani na pewno będą zachwyceni 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *