KUCHENNE PLAKATY Z NAPISAMI DO DRUKU

12 Sie
plakaty do kuchniPlakaty do kuchni do druku

Wiecie jak bardzo lubię grafiki z napisami (na blogu pojawiały się one już niejednokrotnie np. TU i TU). Publikowane przeze mnie plakaty spotykają się z Waszą ogromną aprobatą, dlatego postanowiłam stworzyć coś nowego. Tym razem padło na darmowe plakaty do kuchni. W dzisiejszych czasach nikogo już nie dziwi, dekorowanie tej części domu. Wynika to z tego, że chcemy ładnie mieszkać, a w kuchni przebywamy dużą ilość wolnego czasu. Jak to mówią „Kuchnia sercem domu” prawda? Plakaty to zdecydowanie najlepsza i najprostsza dekoracja, która (przy odpowiedniej aranżacji) potrafi odmienić wnętrze nie do poznania.

Stworzyłam kilka grafik, które możecie wykorzystać u siebie. Udostępniam na Wasz domowy użytek OSIEM PLAKATÓW DO DRUKU. Jestem pewna, że powieszone na ścianie lub postawione na półce, nadadzą Waszemu wnętrzu oryginalności i skandynawskiego klimatu. Urozmaicą każdą, nawet najnudniejszą kuchnię i sprawią, że będzie wyróżniać się na tle innych. Pamiętajcie o tym, by plakat włożyć do ramki (TUTAJ znajdziecie ogromny wybór ramek w różnych kolorach i wielkościach).

PLIKI DO POBRANIA

Poniżej znajdziecie plakaty do kuchni do druku. Klikając w poszczególne linki zostaniecie przekierowani do pliku, który możecie zapisać na dysku swojego komputera, wydrukować i oprawić w antyramę lub ramkę z IKEA 😀

plakaty do kuchni

JABŁKO, GRUSZKA CZY PIETRUSZKA | OD JUTRA DIETA | MOJE KRÓLESTWO | A NUŻ, WIDELEC | KUCHNIA SERCEM DOMU | LEPIEJ JEŚĆ NIŻ NIE JEŚĆ | CZAS NA KAWĘ | JEDZENIE TO MOJE HOBBY

Minimalistyczne plakaty mają format A4. Można wydrukować je również w większym formacie. Warto zainwestować w kartki trochę lepsze niż takie zwykłe do drukarki. Doskonale sprawdzi się papier fotograficzny lub blok techniczny.

Po kolorowe, geometryczne grafiki zapraszam Was do wpisów z serii PARA IDEALNA. Znajdziecie tam obrazki w odpowiednio dobranych kolorach.

plakaty do kuchni

Osobiście mam kilku faworytów. „Jedzenie to moje hobby” i „Lepiej jeść niż nie jeść” musi koniecznie znaleźć się w mojej kuchni. Jestem ciekawa, który plakat najbardziej przypadł Wam do gustu? 🙂

Zapraszam do zapisania się do grupy MOJE MAŁE M. Znajdziecie tam interesujące porady dotyczące aranżacji wnętrz, dekoracji, a także aspektów związanych z organizacją przestrzeni w swoim mieszkaniu. Sami również możecie się udzielać (a nawet jest to wskazane!), chwalić swoją przestrzenią i inspiracjami znalezionymi w internecie. Dołączajcie!

Kliknij w link, aby przejść do grupy: Moje małe M

plakaty do kuchni

Zachęcam do zapisania się do mojego NEWSLETTERA, by być zawsze na bieżąco (zerknijcie na prawą kolumnę, tuż pod moim zdjęciem). Oprócz blogowych podsumowania, w mailach będziecie otrzymywać prezenty-niespodzianki, których nie znajdziecie na blogu. 

17 thoughts on “KUCHENNE PLAKATY Z NAPISAMI DO DRUKU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *