WYNIKI ANKIETY I BLOGOWA ORGANIZACJA

Zapraszam Was dzisiaj na organizacyjno-informacyjny artykuł. Jakiś czas temu opublikowałam ankietę, za której wypełnienie bardzo Wam dziękuję. Pomyślałam, że jesteście ciekawi jak wyglądają wyniki, dlatego przygotowałam jej podsumowanie. W dalszej części wpisu, dowiecie się kilku rzeczy na temat organizacji i częstotliwości publikowania nowych treści oraz tego, dlaczego podróże zniknęły z mojego bloga.

WYNIKI ANKIETY

nowa odsłona

Dziewczyny, jest Was tu dużo więcej niż mężczyzn, co wcale mnie nie dziwi. Większość tematów jest raczej babska, więc tym bardziej doceniam obecność panów. Pozostałe dane demograficzne możecie zobaczyć powyżej, dlatego nie będę się dłużej rozpisywać na ten temat. Hej blogerzy, wiecie, że jest Was aż 32%? To niesamowite!

Z ankiety wynika, że chcielibyście, by artykuły ukazywały się 2 razy w tygodniu, co pokrywa się z moimi zamierzeniami. Niech więc tak będzie! 93% z Was wskazało Facebooka jako swoje podstawowe narzędzie komunikacji i dowiadywania się o nowych wpisach! Śledzicie mnie już na portalach społecznościowych? Poniżej znajdziecie linki do tych, które używam najczęściej:

FACEBOOK | INSTAGRAM | PINTEREST

Wasze ulubione artykuły nie były dla mnie zaskoczeniem. Lubicie DIY, wnętrzarskie inspiracje, porady oraz organizację w domu i dobrze, bo w tym właśnie kierunku zamierzam podążać.

NOWA ODSŁONA

Jak pewnie zdążyliście zauważyć, Archistacja przeszła ostatnio wizualną przemianę. Szablon strony jest teraz minimalistyczny i bardziej mój. Ja sama, przez ten rok blogowania, ukierunkowałam się i wypracowałam swój własny styl. Znalazło to odzwierciedlenie w nowej odsłonie. Nie chciałam zmieniać funkcjonalności strony, bo obecny układ jest prosty i intuicyjny. Wprowadzenie zmian trochę trwało, bo wszystkim zajęliśmy się sami. Staram się również stopniowo poprawiać wpisy, opublikowane już jakiś czas temu. Aktualizuję ich treści i zdjęcia, by zyskały nowe życie.

nowa odsłona

Od jakiegoś czasu, publikuję na blogu wyłącznie artykuły związane z wnętrzami, DIY i organizacją. Staram się dobierać tematykę tak, by jak najlepiej trafiała w Wasz gust. Ustaliłam sobie również dni tygodnia, w które będą pojawiać się nowe artykuły. Całkiem świeżych treści możecie spodziewać się we wtorki i piątki wieczorem. Najczęściej będą to bogate w informacje artykuły o zróżnicowanej długości i tematyce podanej powyżej. Wpisy informacyjne i lifestylowe (czasem mam ogromną potrzebę napisać do Was kilka słów 😉 ) będą pojawiać się w weekend.

Część z Was pewnie zastanawia się, co stało się z artykułami podróżniczymi. Jak dobrze wiecie, uwielbiam jeździć po Polsce i Europie oraz zwiedzać ciekawe miejsca. To strasznie fajna sprawa! Poza tym napisałam dotychczas kilka naprawdę rozbudowanych relacji z wycieczek, które mogą przydać się wielu z Was. Z drugiej strony nie chciałabym mieszać podróży z wnętrzami (to jednak bardzo odległe tematy), dlatego wszystkie wpisy przeniosłam na inną stronę. Jeśli lubicie podróżować tanio i na własną rękę, wpadajcie na www.podroze.archistacja.pl. Strona ta nie wygląda na razie zbyt atrakcyjnie, ale myślę, że z czasem uda mi się ją doprowadzić do zadowalającego mnie stanu. Dawno nie publikowałam tam żadnego artykułu. Obiecuję, że gdy uporam się z natłokiem spraw, związanych z Archistacją i sprawami okołoblogowymi, dodam kilka wpisów, które mam w zanadrzu (m.in. z Budapesztu, Bratysławy, Słowackiego Raju i znad Balatonu!).

Jak podoba Wam się nowa odsłona bloga? Zgadzacie się z danymi zawartymi w ankiecie? Dajcie znać w komentarzach! 🙂

4 thoughts on “WYNIKI ANKIETY I BLOGOWA ORGANIZACJA

    1. Bardzo się cieszę! Hehe, tym bardziej się cieszę, że jesteś 🙂 Jeśli ciekawią Cię artykuły o podróżach, zapraszam na mojego drugiego bloga!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *