Etykietki do prezentów świątecznych DO DRUKU

Zdajecie sobie sprawę z tego, że za dwa tygodnie zasiądziemy do wigilijnego stołu? Ulepimy bałwana (mam nadzieję) i spotkamy się z całą rodziną. Ogarnęło Was już przedświąteczne zakupowe szaleństwo? Według mnie tegoroczne Boże Narodzenie zbliża się zdecydowanie zbyt dużymi krokami. Jak co roku obiecałam sobie, że kupnem świątecznych prezentów zajmę się już na początku grudnia i jak zwykle w tej kwestii, na planach się skończyło 😀 Może jednak u kogoś z Was podarki czekają już tylko na zapakowanie? Jeśli tak to dobrze się składa, bo w dzisiejszym wpisie znajdziecie etykietki do prezentów świątecznych do druku. Mam nadzieję, że będziecie licznie z nich korzystać 😉

Etykietki do prezentów

Uwaga! Jeśli możecie poczekać jeszcze trochę z pakowaniem prezentów, zróbcie to koniecznie. Może kompletnie nie macie pomysłu na efektowną ich oprawę? Mam dla Was dobrą wiadomość. W przyszłym tygodniu, znajdziecie na blogu mega fajny wpis, w którym pokażę jak ładnie zapakować podarki dla najbliższych. Mam nadzieję, że licznie przybędziecie na bloga i się zainspirujecie!

Dobra, a teraz przejdźmy do sedna. Oto tegoroczne etykietki do prezentów świątecznych. Czy kogoś z Was jeszcze dziwi czarno-biała kolorystyka? 😉 Pobierajcie, drukujcie i dzielcie się ze znajomymi!

Etykietki do prezentów

Plik do pobrania: 

ETYKIETKI ŚWIĄTECZNE DO PREZENTÓW

Kilka informacji technicznych:

  • Grafiki najlepiej wydrukować na lepszym papierze (może być blok techniczny) lub takim eco
  • Na jednej stronie A4 znajduje się osiemnaście etykietek. Jeśli któraś szczególnie Wam się podoba, możecie wydrukować przygotowany przeze mnie plik kilka razy.
  • W etykietce wystarczy zrobić dziurkaczem otwór, przez który przeciągniemy sznurek. Niektóre z nich mają miejsce do napisania imienia z przodu, w innych, można to zrobić na odwrocie.
  • Nie zmieniam kolorów i wzorów na życzenie, więc proszę nie piszcie do mnie w tej sprawie. Czekam jednak na Wasze sugestie, co do innej kolorystyki i tematyki. Wezmę je pod uwagę tworząc kolejny wpis tego typu.
  • Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego

POLUB ARCHISTACJĘ NA FACEBOOKU:

Będzie mi bardzo miło jeżeli dołączycie do mnie na Facebooku. Na swojej tablicy informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na moim blogu oraz świeżutkich plikach do pobrania 🙂

Etykietki do prezentów

Kupiliście już prezenty dla najbliższych? A może czekają już zapakowane w szafie? Mam nadzieję, że etykietki do prezentów, które przygotowałam Wam się przydadzą i Wasi najbliżsi znajdą je (oczywiście wraz z prezentem) w tym roku pod choinką 🙂 


Zapraszam do zapisania się do grupy MOJE MAŁE M. Znajdziecie tam interesujące porady dotyczące aranżacji wnętrz, dekoracji, a także aspektów związanych z organizacją przestrzeni w swoim mieszkaniu. Sami również możecie się udzielać (a nawet jest to wskazane!), chwalić swoją przestrzenią i inspiracjami znalezionymi w internecie. Dołączajcie!

Kliknij w link, aby przejść do grupy: Moje małe M

Etykietki do prezentów

8 thoughts on “Etykietki do prezentów świątecznych DO DRUKU

  1. Prezenty mam już na bardzo finalnym etapie 😀 na szczęście 😀 została jedna rzecz, ale mam zamiar uporać się z nią jutro i będzie po krzyku 😉 Co do pakowania to wymyśliłam sobie w tym roku, że prezenty nie będą zapakowane w żadne kolorowe papiery tylko szary papier, ale chyba z pakowanie wstrzymam się aż pokażesz swój pomysł. 😉 A zawieszki śliczne! <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *