PASTELOWE PLAKATY DO POKOJU CHŁOPCA

16 Gru
plakaty do pokoju chłopcaPlakaty do pokoju chłopca

Na przełamanie świątecznego klimatu, który od początku grudnia panuje na moim blogu, mam dzisiaj dla Was artykuł z plakatami do druku. Pastelowe grafiki do pokoju dziecięcego, które pojawiły się u mnie jakiś czas temu, bardzo Wam się spodobały. Usłyszałam jednak, że są zbyt dziewczęce i niewiele z nich można wykorzystać w pokoju chłopca. Po dokładniejszym przeanalizowaniu sytuacji, uznałam, że w zasadzie to macie rację, bo prawie każdy z nich posiada różowy akcent 😉 Dlatego specjalnie dla męskiej części załogi, stworzyłam plakaty do pokoju chłopca. Poniżej znajdziecie aż osiem grafik do druku, każda wyjątkowa 🙂

PS. Trochę obawiam się, że teraz dziewczynki będą niezadowolone, ale nie martwcie się, dla Was też już niedługo coś przygotuję 🙂

plakaty do pokoju chłopca

SŁONIK NA SZCZĘŚCIE | CZEŚĆ MISIU | GRRR | MOŻESZ SIĘGNĄĆ GWIAZD | ŚPIJ SŁODKO | SOWA MĄDRA GŁOWA | TO JEST POKÓJ KSIĘCIA | AHOJ MARYNARZU

Kilka informacji technicznych:

Grafiki najlepiej wydrukować na lepszym papierze (może być blok techniczny)

Plakaty zapisane są w formacie A4. Można wydrukować je także większe lub mniejsze, zmieniając odpowiednio ustawienia drukarki.

Nie zmieniam kolorów i wzorów na życzenie, więc proszę nie piszcie do mnie w tej sprawie. Czekam jednak na Wasze sugestie, co do innej kolorystyki i tematyki. Wezmę je pod uwagę tworząc kolejny wpis tego typu.

Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego

Jeśli zdecydujecie się dodać zdjęcie z którymś z moich plakatów, koniecznie dodajcie hasztag #archistacja, bym mogła je odnaleźć.

Inne plakaty do pokoju dziecięcego możecie pobrać, klikając w poniższe artykuły:

PLAKATY ZE ZWIERZĄTKAMI

PASTELOWE PLAKATY W GEOMETRYCZNE WZORY

? PASTELOWE PLAKATY DO POKOJU DZIECIĘCEGO

plakaty do pokoju chłopca

Po geometryczne grafiki zapraszam Was do wpisów z serii PARA IDEALNA. Znajdziecie tam obrazki w odpowiednio dobranych kolorach. Na moim blogu często publikuję również plakaty z napisami.

? POLUB ARCHISTACJĘ NA FACEBOOKU:

Będzie mi bardzo miło jeżeli dołączysz do mnie na Facebooku. Na swojej tablicy informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na moim blogu oraz świeżutkich plakatach do pobrania.

Jak podobają Wam się stworzone przeze mnie plakaty? Mam nadzieję, że Wasi chłopcy będą zachwyceni 😉


Zapraszam do zapisania się do grupy MOJE MAŁE M. Znajdziecie tam interesujące porady dotyczące aranżacji wnętrz, dekoracji, a także aspektów związanych z organizacją przestrzeni w swoim mieszkaniu. Sami również możecie się udzielać (a nawet jest to wskazane!), chwalić swoją przestrzenią i inspiracjami znalezionymi w internecie. Dołączajcie!

Kliknij w link, aby przejść do grupy: Moje małe M

plakaty do pokoju chłopca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *