KALENDARZ NA ROK 2017 DO DRUKU

3 Sty
kalendarz 2017Kalendarz 2017 do druku – styczeń

Długo zastanawiałam się nad tym, jakim artykułem rozpocząć rok 2017. Chciałam, by był on dla Was noworocznym prezentem 😉 Pomimo tego, że styczeń się już rozpoczął, uznałam, że stworzenie kalendarza na dwanaście kolejnych miesięcy to dobry pomysł. Postanowiłam, że będzie on pełnił funkcję głównie dekoracyjną, w organizacji pomaga nam bowiem, przede wszystkim kalendarz książkowy oraz comiesięczny (który raz na 30 dni, publikuję na blogu). W wyniku moich zmagań powstał KALENDARZ 2017 do druku w stylu skandynawskim (tak, wiem, jestem przewidywalna 😉 ). Kolejne kartki kalendarza zawisną na mojej tablicy inspiracji w domowym biurze. Bardzo ładnie prezentują się też włożone do ramki.

kalendarz 2017

Każdy z miesięcy ozdobiony jest stworzoną przeze mnie geometryczną grafiką. Pojawiają się jelenie i inne zwierzęta, jest też mapa świata i kaktus. Kalendarz jest minimalistyczny i oczywiście czarno-biały. Dni wolne zaznaczyłam pogrubioną czcionką. Całość jest przygotowana do pobrania w pliku pdf, który składa się z dwunastu stron.

Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądają wszystkie kartki kalendarza. Jeśli Wam się podobają koniecznie PODZIELCIE SIĘ NIMI NA FACEBOOKU!

kalendarz 2017

POBIERZ KALENDARZ

Kilka informacji technicznych:

Pliki zapisane są w formacie A4. Można wydrukować je także większe lub mniejsze, zmieniając odpowiednio ustawienia drukarki.

Nie zmieniam kolorów i wzorów na życzenie, więc proszę nie piszcie do mnie w tej sprawie. Czekam jednak na Wasze sugestie, co do innej kolorystyki i tematyki. Wezmę je  pod uwagę tworząc kolejny wpis tego typu.

Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego

Jeśli zdecydujecie się dodać zdjęcie z którymś z moich kalendarzy, koniecznie dodajcie #archistacja lub @archistacja, bym mogła je odnaleźć.

? POLUB ARCHISTACJĘ NA FACEBOOKU:

Będzie mi bardzo miło jeżeli dołączysz do mnie na Facebooku. Na swojej tablicy informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na moim blogu oraz świeżutkich plikach do pobrania.

kalendarz 2017

Używacie kalendarzy, które pełnią funkcję dekoracyjną? Jak podoba Wam się moja wersja? Znajdzie się na nią miejsce w Waszym domu?


Zapraszam do zapisania się do grupy MOJE MAŁE MZnajdziecie tam interesujące porady dotyczące aranżacji wnętrz, dekoracji, a także aspektów związanych z organizacją przestrzeni w swoim mieszkaniu. Sami również możecie się udzielać (a nawet jest to wskazane!), chwalić swoją przestrzenią i inspiracjami znalezionymi w internecie. Jeśli chcecie dołączyć do dyskusji związanej z kupnem, wykończeniem, aranżacją i dekoracją mieszkania, koniecznie zapiszcie się do grupy!

Kliknij w link, aby przejść do grupy: Moje małe M

kalendarz 2017

14 thoughts on “KALENDARZ NA ROK 2017 DO DRUKU

  1. Aaaa kwiecień ma słonia!!! <3
    W kwestii wyjaśnienia – z racji urodzin kwiecień jest najlepszym miesiącem.
    A słonie zbieram pod kazdą postacią odkąd pamiętam. Kolekcja jest już całkiem imponująca. No i oczywiście jest to bardzo częsty (i zawsze trafiony!) prezent urodzinowy. Nie ma lepszej ilustracji dla kwietnia niż słoń <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *