KALENDARZ NA ROK 2017 DO DRUKU

Długo zastanawiałam się nad tym, jakim artykułem rozpocząć rok 2017. Chciałam, by był on dla Was noworocznym prezentem 😉 Pomimo tego, że styczeń się już rozpoczął, uznałam, że stworzenie kalendarza na dwanaście kolejnych miesięcy to dobry pomysł. Postanowiłam, że będzie on pełnił funkcję głównie dekoracyjną, w organizacji pomaga nam bowiem, przede wszystkim kalendarz książkowy oraz comiesięczny (który raz na 30 dni, publikuję na blogu). W wyniku moich zmagań powstał KALENDARZ 2017 do druku w stylu skandynawskim (tak, wiem, jestem przewidywalna 😉 ). Kolejne kartki kalendarza zawisną na mojej tablicy inspiracji w domowym biurze. Bardzo ładnie prezentują się też włożone do ramki.


SPRAWDŹ KALENDARZ GEOMETRYCZNY NA 2022 ROK!


Każdy z miesięcy ozdobiony jest stworzoną przeze mnie geometryczną grafiką. Pojawiają się jelenie i inne zwierzęta, jest też mapa świata i kaktus. Kalendarz jest minimalistyczny i oczywiście czarno-biały. Dni wolne zaznaczyłam pogrubioną czcionką. Całość jest przygotowana do pobrania w pliku pdf, który składa się z dwunastu stron.

kalendarz 2017

Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądają wszystkie kartki kalendarza. Jeśli Wam się podobają koniecznie PODZIELCIE SIĘ NIMI NA FACEBOOKU!

kalendarz 2017

POBIERZ KALENDARZ

Kilka informacji technicznych:

  • Pliki zapisane są w formacie A4. Można wydrukować je także większe lub mniejsze, zmieniając odpowiednio ustawienia drukarki.
  • Nie zmieniam kolorów i wzorów na życzenie, więc proszę nie piszcie do mnie w tej sprawie. Czekam jednak na Wasze sugestie, co do innej kolorystyki i tematyki. Wezmę je  pod uwagę tworząc kolejny wpis tego typu.
  • Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego.
  • Jeśli zdecydujecie się dodać zdjęcie z którymś z moich kalendarzy, koniecznie dodajcie #archistacja lub @archistacja, bym mogła je odnaleźć.
kalendarz 2017

Używacie kalendarzy, które pełnią funkcję dekoracyjną? Jak podoba Wam się moja wersja? Znajdzie się na nią miejsce w Waszym domu?


Spodobał Ci się kalendarz?

Sprawdź wersję na 2022 rok!

14 thoughts on “KALENDARZ NA ROK 2017 DO DRUKU

  1. Kalendarz jest piękny!<3 W moim stylu! <3 Cudne te grafiki i już pobieram i do druku! <3 Piękną rzecz stworzyłaś. Takimi cudnymi niespodziankami rozpoczynasz rok to już nie mogę się doczekać kolejnych <3

  2. Aaaa kwiecień ma słonia!!! <3
    W kwestii wyjaśnienia – z racji urodzin kwiecień jest najlepszym miesiącem.
    A słonie zbieram pod kazdą postacią odkąd pamiętam. Kolekcja jest już całkiem imponująca. No i oczywiście jest to bardzo częsty (i zawsze trafiony!) prezent urodzinowy. Nie ma lepszej ilustracji dla kwietnia niż słoń <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *