INSPIRUJĄCE LINKI LUTEGO

inspirujące linki na styczeń

Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami inspirującymi linkami lutego. Przygotowałam dla Was zestawienie najciekawszych rzeczy, na które natknęłam się w tym miesiącu. Sporo z nich to linki do interesujących artykułów, które zostały opublikowane na polskich blogach. Zapraszam na kolejną dawkę inspiracji!

Raczej rzadko oglądam filmy. Jestem pewna, że gdybyście rzucili jakiś tytuł i zapytali czy widziałam tę pozycję to odpowiedź byłaby krótka i zwięzła. Mam ostatnio fazę na polskie komedie romantyczne, takie z Tomaszem Karolakiem i Martą Żmudą Trzebiatowską (tak, już możecie się śmiać 😀 ) . W pewien piątkowy wieczór, chcąc się trochę odmóżdżyć, włączyłam Planetę Singli i muszę przyznać, że film był naprawdę dobry! Mogę go Wam z czystym sumieniem polecić! Mam ochotę wybrać się też do kina na „Porady na zdrady”, ale opinie na jego temat, mnie trochę zniechęcają. Z drugiej strony, czego się nie robi dla niesamowitej piosenki „Dreszcze” Ani Dąbrowskiej 😉

Kasia z bloga Conchita Home opublikowała artykuł, prezentujący showroom marki Sieradzky, który miała okazję projektować. Miał on odzwierciedlać osobowość projektanta i być wizytówką marki. Do jego aranżacji wykorzystała jedynie produkty z IKEA. Jest stylowo, oryginalnie i dynamicznie. Zobaczcie sami!

Jeśli lubicie organizować sobie czas i pragniecie doskonalić się w tym obszarze, zapraszam Was na bloga Kasi z Worqshop. Jest tam mnóstwo cennych informacji na temat Bullet Journal. Kasia jest też specjalistką w Project Life, więc jeśli dodatkowo chcielibyście zacząć dokumentować wspomnienia, koniecznie do niej zajrzyjcie. Ostatnio opublikowała artykuł o jej pięciu ulubionych stronach w Bullet Journal.

Moim jednym z ważniejszych celów na 2017 rok jest nauka fotografii. Niedawno zaprzyjaźniłam się z trybem manualnym, ale wiem, że mogę wyciągnąć trochę więcej z mojego aparatu. Natknęłam się ostatnio na bloga Magdy i przepadłam! Takie zdjęcia chciałabym robić 🙂

Zobaczcie domek z kartonu, który każdy z Was może wykonać. Najlepiej razem z dziećmi. Na pewno będą zachwycone!

Wiecie jak trudno jest znaleźć ładne fonty z polskimi znakami? „Siedzę” trochę w projektowaniu graficznym, więc możecie mi wierzyć. Agnieszka z bloga 321 start DIY opublikowała ostatnio obszerną listę z darmowymi fontami w stylu pisankowym, które możecie wykorzystać do tworzenia własnych plakatów (większość z nich jest do użytku niekomercyjnego).

Bardzo chciałabym zacząć publikować na blogu przepisy na większe projekty DIY. Na razie niestety nie mam takiej możliwości i warunków, dlatego inspiruję się pracą innych. Kasia z bloga Twoje DIY wykonała przepiękny regał w kształcie drabiny. Sama chętnie bym taką przygarnęła.

Na koniec podrzucam Wam piosenkę niesamowitego Ed Sheerana, która ciągle za mną chodzi. Koniecznie posłuchajcie „Shape of you

To już wszystkie inspiracje, jakie dla Was przygotowałam. Miłej lektury i przyjemnego niedzielnego wieczoru! 🙂

4 thoughts on “INSPIRUJĄCE LINKI LUTEGO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *